Motosiklet Kiralama

by motosiklet
5 sene ago
146 Views

Türkiye’de motosiklet kiralama için bir çok seçenek var, bunların bir çoğu istanbul, izmir, muğla, bodrum, antalya, marmaris gibi şehirler ve ilçelerde daha yaygın bulunuyor. Farklı şehirler içinde özellikle eskişehir ve ankarada motosiklet meraklılarının kiralama yapabileceği yerler var.

Kiralayacağınız motosiklette özelliklere pek bakmıyorsunuz tabiki ama gideceğiniz yol off-road veya asfaltsa ona göre makina kiralamakta yarar var.

Bu firmalardan bazılarının fiyatları aşağıda belittim:

 1. Motosiklet Kiralama yapan ilk firma Bari Garage, kiralama konusunda detaylarını bilmiyoruz ama google’da aratınca çıkan, fiyatları uygun olan firmadır. Zaten motosiklet kiralama fiyatlarına bakınca uygun olduğunu farkedersiniz.

Örnek vermek gerekirse:
Honda, Yamaha, SYM motosikletler haftalık 950 tl, aylık 2000 tl fiyatlara kiralanabiliyor.

Diğer firmalarda motosiklet kiralama fiyatları değişiyor. Motorunuz pahalılandıkça kiralama fiyatlarıda artıyor.

2 Aylık Kontrat 1 Aylık Kontrat 7 Günlük 3 Günlük
MONSTER 696 1.200,00 € 750,00 € 350,00 € 250,00 €
HYPERMOTARD 1.500,00 € 900,00 € 450,00 € 300,00 €
MULTISTRADA 1200 ABS ÇANTALI 3.000,00 € 1.750,00 € 800,00 € 550,00 €
DIAVEL ABS 3.000,00 € 1.750,00 € 800,00 € 550,00 €
848 EVO 2.750,00 € 1.500,00 € 750,00 € 550,00 €
1198 3.500,00 € 2.000,00 € 1.000,00 € 7.00,00 €


Kiralama Şartları firmadan firmaya değişiyor

 • Kiralama sözleşmesinin eksiksiz ve inceleyerek doldurulması gerekiyor
 • A-2 Ehliyet mutlaka şart
 • 500 Euro’ya kadar oluşabilecek Z-Masraflar için Müşteri kredi kart provizyon
 • İkametgah senedi

2. Turuncu motor motosiklet kiralamada çeşitlilik açısından diğerlerini artmayan bir firma oradanda günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Web sitesine ulaşmak için http://www.turuncumotor.com/motorlar/

Fiyatlar haftalık ve aylık kiralamaya göre değişebiliyor

BMW GS 800 – GÜNLÜK: 110 €
HONDA NC750X – GÜNLÜK: 90 €
HONDA INTEGRA 750 S – GÜNLÜK: 70 €
BMW GS 1200 MOTOSİKLET – GÜNLÜK: 120 €
VFR 800X – GÜNLÜK: 200 TL
Honda CBR 250 R – GÜNLÜK: 150 TL
SYM JOYMAXI 250 CC – GÜNLÜK: 150 TL
SCOOTER – GÜNLÜK: 130 TL
HONDA PCX 150 CC – 130 TL

3. Gobox sitesi motosiklet filo kiralama yapıyor. Fiyatları öğrenmek için detaylı form doldurmanız ve bilgi beklemeniz gerekiyor.

4. Motorent firması motosiklet kiralama konusunda en fazla çeşit bulunduran yerlerden biridir. Kiralama yaparken yazılı kurallara dikkat edin. Kiralayacağınız araçta eksik, kusur, zor çalışma gibi problemler varsa bunu bildirin.

5. Motosiklet filo kiralama için Çetur firmasına başvurabilirsiniz. Uygun fiyatları ve kiralama seçenekleri var.

6. Eskişehir Ucuz Ekonomik Günlük Haftalık Aylık Motosiklet Kiralama – buradan ulaşabilirsiniz biz telefonunu bulamadık ama arayan bulur misali bir site, Eskişehir içi filosunda Yamaha BWS 50cc 125cc Kymco Xciting 250i Kawasaki KLX 250 Yamaha XT 600 Yamaha XT 660R Suzuki DL 650 VStorm Yamaha XT 660Z Tenere Suzuki DL 650 VStorm Suzuki DRZ 400S Suzuki DL 1000 Suzuki VL 800 Intruder C 800 Honda VT 750 C Shadow Yamaha XT 1200 ZE Super TNR gibi bir çok motor markasının değişik ve en yeni modellerini bulunduran firmamız en ucuz ekonomik fiyatlar ile kiralama hizmetleri vermektedir.

Buradan sitesine ulaşıp detayları sorabilirsiniz.

7. Antalya motosiklet kiralama şirketi Trust bu konuda Antalyada bilindik firmalardan biri elinde bir çok motosiklet moeli var, yaz tatili için gideceklere kanyon ve doğayı gezmek isteyenlere motosikletleriyle iyi yolculuklar http://www.trust.com.tr/

Antalya merkezde motosiklet kiralayan iki işletme var. Ben motosikletimi alana kadar hep bu iki yerden kiraladım, sorun yaşamadım. (Motosikleti ayırtmadan gitmeyin) Havaalanına en yakın TRUST rent a car var. İnternet siteleri mevcut. Ayrıca Kaleiçi’nde de KROS rent a car var. Burayı da değerlendirebilirsiniz. Her iki yerde de Super-Sport dışında birçok tür mevcut. Sadece lastiklere çok güvenmeyin. Antalya – Olympos arasını motosikletle gitmenizi tavsiye ederim. Çok keyiflidir. Olmypos’un bitişiğindeki Çıralı’da ise scooter kiralayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

8. Borusan Otomotiv motosiklet severlere günlük veya uzun dönemli BMW Motosiklet kiralama hizmeti veriyor unutmayalım. Seçenekleri BMW tabiki ama uzun kiralamalarda daha ucuza geliyor. Ulaşmak için Tel : (212) 359 30 62
e-posta : [email protected]

9. Yurtdışı –  italyadaki kiralama şirketleri ise şunlar
İtalya’da motosiklet kiralayabileceğiniz acentalar;

http://www.cimt.it/rental.htm
http://www.biancoblu.com/eng/index.html
http://www.mototouring.com
http://www.hctravel.com/html/europe.html
http://www.2wheeltravel.com/Motorcycle%20Hire/italyhire.htm
http://www.rental-motorcycle.com/europe/italy/italy_rental.html
http://www.motoexplora.com/noleggio-moto/noleggio-moto
http://www.alinarirental.com
http://www.trenoescooter.comhttp://www.bosenberg.com

10. Fransa motosiklet kiralama

http://riviera.angloinfo.com/af/317/french-riviera-bike-hire-and-scooter-rental.html
http://www.we-rent-motorcycles.com/
http://news.motorbiker.org/blogs.nsf/dx/renting-a-motorcycle-in-france.htm
http://www.2wheeltravel.com/Motorcycle%20Hire/francehire.htm

11. Avrupa’da motosiklet kiralama firmalarına ulaşmak isterseniz buradan gittiğiniz yere göre seçim yapabilirsiniz.

http://www.motorcycleguide.net/rentals/europe.shtml

Motosiklet kiralama istanbul, eskişehir, ankara ve antalya  firmalarının istediği koşullar ve evrakları aşağıda ekledik gitmeden inceleyerek daha emin bir şekilde aracınızı teslim alabilirsiniz.
Siz kiralayacağınız motora karar verin, gideceğiniz bölge asfalt veya doğada sürüşe uygun bir motor gerektiriyorsa seçiminizi ona göre yapın. Borusan bmw motosiklet kiralamada uygun koşullar sunuyor. Motosiklet kiralamada eskişehir için tam bilgi veremiyorum google’dan tam bilgilere ulaşamadım ama sitelerden veya sahibinden.com’da rahatlıkla bulunabilir. Honda motosiklet kiralamak için ise Turuncu motor tercih edilebilir yukarıdaki listede bilgileri mevcut.

Yazlık yerlerde zaten bir çok firma motor kiralıyor ama koşullara dikkat edin sorumluluk altına girmeyin, motosiklet kiralama çeşme için facebook adresinden ulaşılabilir gittiğinizde izmir ve çevresini bol bol gezebilirsiniz.

Motosiklet kiralama kadıköy‘de iseniz bir çok seçenek var ve sahibinden.com burada iyi bir kaynak ama sigorta ve koşullara dikkat edin.

Motosiklet kiralama işi yapan firmalar eline yüzüne bulaştırabiliyor ve işin yükünü sizin çekmenize neden olabiliyor. motosiklet kiralama şartlarını iyi okuyun, şartlar yazmıyorsa veya belirsizse oradan kiralamayın. Motosiklet kiralama pendik için tam anlamıyla bir servis veya kiralama yapan yer yok bağlantıya tıklayıp sahibinden.com dan bakabilirsiniz.

1. Adınıza düzenlenmiş geçerli sürüş ehliyetinizin yanınızda olması.
2. Girişte kullandığınız pasaport veya giriş belgesinin yanınızda olması.

12. Bodrum motosiklet kiralama’nın bir kaç kuralı ve bu kurallara uygun olan kişilere motosiklet kiralama hizmeti veriyorlar. Detayları öğrenmek için sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Bodrum motosiklet kiralama fiyatları

 • Kiralama sırasında motosiklet ehliyeti ve kiralayana ait kredi kartı bilgisi(güvenlik amaçlı) ile minimum 21 yaş şartı aranacaktır.
 • Kiralama süresi; SCOOTER grubu araçlar için en az 1 gündür, MOTOSİKLET grubu araçlar için en az 3 gündür. Teslim süresinin 2 saati aşması durumunda günlük kira bedeli ekstra tahsil edilecektir.
 • Tüm motosikletler/scooter lar trafik sigortası kapsamındadır. Kiracı hasar, ziyan, zarar ve hırsızlık durumunda oluşacak masrafları NAKTEN ve DEF’ATEN ödemekle yükümlüdür.
 • Kiracı; kiralamış olduğu motosiklet/scooter’ ı teslim aldığı andaki yakıt seviyesiyle teslim etmek zorundadır. Aksi takdirde, kiracı eksik teslim ettiği yakıt fark tutarını NAKTEN ödemekle sorumludur.
 • Kiralama süresi içersinde oluşan ancak kiralayana sonradan bildirilen tüm trafik, park, kaçak geçiş vb. cezalar kiralayanın kiracıya ceza makbuzunu ibraz etmesinden sonra kiracıdan NAKDEN veya sözleşmede bildirmiş olduğu kredi kartından tahsil edilir.
 • Rezervasyon ancak belli tutarda peşinat verilmesi durumunda yapılacaktır. İptal durumunda peşinat iade edilmez.
 • Kiralama bedeli nakit veya kredi kartı ile ödenecektir (Visa-MasterCard).

Bunlar ek bilgiler, kiralama yapacaksanız kuralları iyi okuyun

Ehliyet & Sürücü Yaşı

Motosiklet Sürücüleri scooter ve mopet grubu araçlar için en az 1 yıllık ehliyet ve en az 18 yaş, ekonomi, kompak araçlar ve motosikletler için en az 2 yıllık ehliyet ve en az 21 yaş, standart ve daha üst grup araçlar için en az 3 yıllık ehliyet ve en az 25 yaş, lüks ve yüksek grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyet ve en az 28 yaş ve geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundadır. Eğer 75 yaş üstüyseniz lütfen bize bildiriniz, bazı bölgelerde yaş sınırlamaları geçerli olabilir.

Kiralama Koşulları

15. Motosiklet filo kiralama yapacaksanız ise aşağıdaki illerdeki adreslerden ulaşabilirsiniz. Çetur bu konuda bir çok ilde hizmet veriyor.

Motosiklet kiralama sisteminde motosikletlerin hasar ve çalıntı yönetimi, özel sigorta anlaşmaları üzerinden yönetilmektedir. Mevcut şartlar çerçevesinde tam kapsamlı kasko sigortaları, sigorta şirketleri tarafından yapılmamaktadır. Bu durumda özellikle motosiklet çalınmalarında oluşan maliyet direk olarak zarar hanesine yazılmaktadır. Çetur tarafından gerçekleştirilen sigorta uygulamaları kapsamında motosiklet ile ilgili riskler ortadan kaldırılmaktadır.

MOTOSİKLET KİRALAMA 

Sultan Sokak 30 Halide Edip Adıvar
34382 Şişli İstanbul

İSTANBUL MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS 

İOSB Aykosan Sanayi Sitesi Çarşı Blok No:196 Başakşehir/İstanbul

ANTALYA MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS 

Karşıyaka Mahallesi Sakarya Bulvarı No : 266 / A Kepez / ANTALYA

İZMİR MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS

Dumlupınar Mahallesi Osman Serdengeçti Caddesi No:8/A Buca / İZMİR

ANKARA MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS 

Gaziosmanpaşa Mahallesi Ankara Caddesi 402. Sokak No : 2/A Gölbaşı / ANKARA

BURSA MOTOSİKLET TEKNİK SERVİS 

Yenikaraman Mahallesi 4. Kantar Sokak No:15/A Osmangazi/ BURSA

16. Mini rental – kiralama servisi

Bodrum bölgesinde hizmet veren kiralama şirketi, uygun fiyatları var. Aşağıdaki sayfadan motor modellerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ellerindeki modeller

 • GTS EVO 250İ

₺  90,00 günlük

Konfor ve performansın buluşma noktası GTS Evo 250i
Bodrum’a gelip Bodrum’dan uzaklara gitmek isteyenlerin en çok kiraladığı scooter.
 • HONDA CRF 250L

 • CRF 250 L
 • Enduro / Off-road
 • 2016-2017
 • 240
₺  100,00günlük

Honda Crf 250L şehrin içini ve dışını merak edenlerin tercihi!
Bodrum motosiklet kiralama denilince akla ilk gelen model olan CRF’yi siz de tecrübe etmelisiniz.
 • HONDA FİZY 125

 • Fizy 125
 • Scooter / Maxi Scooter
 • 2013-14-15-16-17
 • 1 Adet, 2 Adet
₺  40,00 günlük
 • HONDA NC750X

₺  320,00 günlük

Honda NC 750X tam bir yüksek performans eğlence motoru. Eski versiyonuna göre Ekstra 75cc, daha fazla güç ve tork sağlıyor. Bodrum’da motosiklet kiralayan ve uzun yolculuklara çıkanlar için ideal motosiklet kiralama MİNİ Rental Services ile çok kolay…

 • HONDA PCX 150

 • PCX
 • Scooter / Maxi Scooter
 • 2015-17
 • 1.000-10.000

₺  80,00 günlük

Honda PCX 150 şehrin içindeki havanız! Şehir içinde yakıt derdini unutup scooterın gerçek keyfini süreceğiniz özel bir tasarım modelidir. Bodrum, scooter kiralayıp gezenlerin tercih ettiği ilçe ve bu ilçenin en çok beğenilen modeli tartışmasız Honda PCX 150.

 • NSS300 FORZA

₺  110,00 günlük

Bodrum’da motosiklet kiralayanlar için NSS300 Forza, sadece işe gidip gelirken değil, aynı zamanda gezinti ve sportif sürüşler için de insanların günlük hayatlarına mükemmel ve kullanışlı bir şekilde uyum sağlayabiliyor.

https://bodrummotorkiralama.com/

Honda Activa S 125

Günlük 60,00 ₺ / per day
Kalite, dayanıklılık ve uzun kullanım süresi gözetilerek tasarlanan yeni Activa S, gelişmiş özellikleri, kolay kullanımı ve konforuyla sizi çok iyi anlıyor ve bir scooterda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunuyor. Günlük ulaşımınızda dayanıklılığı ve düşük
Etiketler: , , , , , ,

28
Kimler Neler Demiş?

25 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Anonim

motorun verdiği zevki araba vermiyor bence fiyatları da uygun araba da motorda aynı para olsa bile hatta motor daha pahalı olsa yinede motor kiralarım

izmir Karşıyaka da motosiklet kiralamak isteyenler bize ulasabilirler.

Olgun

Izmir karsiyaka motosiklet kiralama işi yapiyoruz. Ayni zamanda surus egitimide veriyoruz.
Kayra Rent 05327623774

Güven Aydınar

Yeni yazılarınızı bekliyoruz

BMW S 1000RR

Eninde sonunda alacağım bende bir motosiklet

Melisa Övgü

Benzin, Vergi, Sigorta + Ek vergiler

Motorcu Çocuk

Yazılar güzel, teşekkür

Ali Demirkol

Kiralama çok sakat

Peugeot Moto

Bir 125cc sürücü olarak 250cc motora geçmek istiyorum, nedir öneriler

Motorlu Anne

Eninde sonunda alacağım bende elektrikli motosiklet

İlhan Yılmaz Soğan

Bir 125cc sürücü olarak 250cc motora geçmek istiyorum, nedir öneriler

Paşa Club Moto

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Nihan Kader Mert

Elinize sağlık, 20 bin tl’ye kadar naked önerisi lütfen

Nihan Kader Mert

Kros kask tavsiyesi verecek var mı?

İstanbul Motor Klübü

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Paşa Club Moto

Bir 125cc sürücü olarak 250cc motora geçmek istiyorum, nedir öneriler

Cenk Tosun

Haber için teşekkürler

Siki tuzlu

Bunların analari babalarına dolar la euroyla veriyo heralde

ferdi kıran

Ben motor kiralam istiyorum ama kart geçerlimi ve fiyatları nedir