Giriş Yap
Motosiklet Kiralama

Motosiklet Kiralama, istanbul, ankara, antalya, muğla, izmir, bodrum, marmaris, fethiye

Türkiye’de motosiklet kiralama için bir çok seçenek var, bunların bir çoğu istanbul, izmir, muğla, bodrum, antalya, ankara, marmaris gibi şehirler ve ilçelerde daha yaygın bulunuyor. Farklı şehirler içinde özellikle eskişehir ve bodrum, fethiye motosiklet meraklılarının kiralama yapabileceği yerler var.

Bu firmalardan bazılarının fiyatları aşağıda belittim:

 1. Turkey bike rent Antalya’da motosiklet kiralıyor. Telefonla bilgi alın: +90 546 900 60 07

Diğer firmalarda motosiklet kiralama fiyatları değişiyor. Motorunuz hacmi arttıkça kiralama fiyatlarıda artıyor.

2 Aylık Kontrat 1 Aylık Kontrat 7 Günlük 3 Günlük
MONSTER 696 1.200,00 € 750,00 € 350,00 € 250,00 €
HYPERMOTARD 1.500,00 € 900,00 € 450,00 € 300,00 €
MULTISTRADA 1200 ABS ÇANTALI 3.000,00 € 1.750,00 € 800,00 € 550,00 €
DIAVEL ABS 3.000,00 € 1.750,00 € 800,00 € 550,00 €
848 EVO 2.750,00 € 1.500,00 € 750,00 € 550,00 €
1198 3.500,00 € 2.000,00 € 1.000,00 € 7.00,00 €


Kiralama Şartları firmadan firmaya değişiyor

 • Kiralama sözleşmesinin eksiksiz ve inceleyerek doldurulması gerekiyor
 • A-2 Ehliyet mutlaka şart
 • 500 Euro’ya kadar oluşabilecek Z-Masraflar için Müşteri kredi kart provizyon
 • İkametgah senedi

2. Turuncu motor motosiklet kiralamada çeşitlilik açısından diğerlerini artmayan bir firma oradanda günlük veya haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Telefonla bilgi alın: +90 (534) 050 01 11

Fiyatlar haftalık ve aylık kiralamaya göre değişebiliyor

BMW GS 800 – GÜNLÜK: 110 €
HONDA NC750X – GÜNLÜK: 90 €
HONDA INTEGRA 750 S – GÜNLÜK: 70 €
BMW GS 1200 MOTOSİKLET – GÜNLÜK: 120 €
VFR 800X – GÜNLÜK: 200 TL
Honda CBR 250 R – GÜNLÜK: 150 TL
SYM JOYMAXI 250 CC – GÜNLÜK: 150 TL
SCOOTER – GÜNLÜK: 130 TL
HONDA PCX 150 CC – 130 TL

3. Motosiklet kirala sitesi Ankara keçiörende hizmet veriyor. Kiralayacağınız modeli kapınıza kadar getiriyorlar. Ama farklı şehire getireceklerini sanmıyorum. Telefonla bilgi alın: 0546 802 0556

4. İzmir de Motosiklet kiralama yapabileceğiniz ekonomik Motor kiralama firmasıdır. Elindeki motosiklet modelleri sorun, bir çok motosiklet modeli bulunuyor ve iyi fiyattan kiraya veriyorlar. Telefonla bilgi alın: 0 535 415 62 37

5. Daily Drive firması motosiklet kiralama yapıyor. Bazı şartlarını sizlerle paylaşıyorum. Aylık (30 gün) · YAMAHA X-Max 250 için en az 28 yaşında ve 2 yıllık A2 veya A sınıfı ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir.

6. Anıl Motosiklet Kiralama – Bir çok motor markasının değişik ve en yeni modellerini bulunduran firmamız en ucuz ekonomik fiyatlar ile kiralama hizmetleri vermektedir. Telefonla bilgi alın: 0531 573 36 16

7. Antalya motosiklet kiralama şirketi Trust bu konuda Antalyada bilindik firmalardan biri elinde bir çok motosiklet modeli var, yaz tatili için gideceklere kanyon ve doğayı gezmek isteyenlere motosikletleriyle iyi yolculuklar Tel:+90532 344 8063

8. Borusan Otomotiv motosiklet severlere günlük veya uzun dönemli BMW Motosiklet kiralama hizmeti veriyor unutmayalım. Seçenekleri BMW tabiki ama uzun kiralamalarda daha ucuza geliyor. Ulaşmak için Tel : (212) 359 30 62

9. Yurtdışı –  italyadaki kiralama şirketleri ise şunlar
İtalya’da motosiklet kiralayabileceğiniz acentalar;

http://www.cimt.it/rental.htm
http://www.biancoblu.com/eng/index.html

Home


http://www.hctravel.com/html/europe.html
http://www.2wheeltravel.com/Motorcycle%20Hire/italyhire.htm
http://www.rental-motorcycle.com/europe/italy/italy_rental.html
http://www.motoexplora.com/noleggio-moto/noleggio-moto
http://www.alinarirental.com
http://www.trenoescooter.comhttp://www.bosenberg.com

10. Fransa motosiklet kiralama

http://riviera.angloinfo.com/af/317/french-riviera-bike-hire-and-scooter-rental.html
http://www.we-rent-motorcycles.com/
http://news.motorbiker.org/blogs.nsf/dx/renting-a-motorcycle-in-france.htm
http://www.2wheeltravel.com/Motorcycle%20Hire/francehire.htm

11. Avrupa’da motosiklet kiralama firmalarına ulaşmak isterseniz buradan gittiğiniz yere göre seçim yapabilirsiniz.

http://www.motorcycleguide.net/rentals/europe.shtml

Motosiklet kiralama istanbul, eskişehir, ankara ve antalya  firmalarının istediği koşullar ve evrakları aşağıda ekledik gitmeden inceleyerek daha emin bir şekilde aracınızı teslim alabilirsiniz.
Siz kiralayacağınız motora karar verin, gideceğiniz bölge asfalt veya doğada sürüşe uygun bir motor gerektiriyorsa seçiminizi ona göre yapın. Borusan bmw motosiklet kiralamada uygun koşullar sunuyor.

Motosiklet kiralamada eskişehir için tam bilgi veremiyorum google’dan tam bilgilere ulaşamadım ama sitelerden veya sahibinden.com’da rahatlıkla bulunabilir. Honda motosiklet kiralamak için ise Turuncu motor tercih edilebilir yukarıdaki listede bilgileri mevcut.

Motosiklet kiralama işi yapan firmalar eline yüzüne bulaştırabiliyor ve işin yükünü sizin çekmenize neden olabiliyor. motosiklet kiralama şartlarını iyi okuyun, şartlar yazmıyorsa veya belirsizse oradan kiralamayın.

1. Adınıza düzenlenmiş geçerli sürüş ehliyetinizin yanınızda olması.
2. Girişte kullandığınız pasaport veya giriş belgesinin yanınızda olması.

12. Bodrum motosiklet kiralama’nın bir kaç kuralı ve bu kurallara uygun olan kişilere motosiklet kiralama hizmeti veriyorlar. Detayları öğrenmek için sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Bodrum motosiklet kiralama fiyatları

bodrum motosiklet kiralama

 • Kiralama sırasında motosiklet ehliyeti ve kiralayana ait kredi kartı bilgisi(güvenlik amaçlı) ile minimum 21 yaş şartı aranacaktır.
 • Kiralama süresi; SCOOTER grubu araçlar için en az 1 gündür, MOTOSİKLET grubu araçlar için en az 3 gündür. Teslim süresinin 2 saati aşması durumunda günlük kira bedeli ekstra tahsil edilecektir.
 • Tüm motosikletler/scooter lar trafik sigortası kapsamındadır. Kiracı hasar, ziyan, zarar ve hırsızlık durumunda oluşacak masrafları NAKTEN ve DEF’ATEN ödemekle yükümlüdür.
 • Kiracı; kiralamış olduğu motosiklet/scooter’ ı teslim aldığı andaki yakıt seviyesiyle teslim etmek zorundadır. Aksi takdirde, kiracı eksik teslim ettiği yakıt fark tutarını NAKTEN ödemekle sorumludur.
 • Kiralama süresi içersinde oluşan ancak kiralayana sonradan bildirilen tüm trafik, park, kaçak geçiş vb. cezalar kiralayanın kiracıya ceza makbuzunu ibraz etmesinden sonra kiracıdan NAKDEN veya sözleşmede bildirmiş olduğu kredi kartından tahsil edilir.
 • Rezervasyon ancak belli tutarda peşinat verilmesi durumunda yapılacaktır. İptal durumunda peşinat iade edilmez.
 • Kiralama bedeli nakit veya kredi kartı ile ödenecektir (Visa-MasterCard).

Bunlar ek bilgiler, kiralama yapacaksanız kuralları iyi okuyun

Ehliyet & Sürücü Yaşı

Motosiklet Sürücüleri scooter ve mopet grubu araçlar için en az 1 yıllık ehliyet ve en az 18 yaş, ekonomi, kompak araçlar ve motosikletler için en az 2 yıllık ehliyet ve en az 21 yaş, standart ve daha üst grup araçlar için en az 3 yıllık ehliyet ve en az 25 yaş, lüks ve yüksek grup araçlar için en az 5 yıllık ehliyet ve en az 28 yaş ve geçerli yerli veya uluslararası ehliyet sahibi olmak zorundadır. Eğer 75 yaş üstüyseniz lütfen bize bildiriniz, bazı bölgelerde yaş sınırlamaları geçerli olabilir.

Kiralama Koşulları

15. Motosiklet filo kiralama yapacaksanız ise aşağıdaki illerdeki adreslerden ulaşabilirsiniz. Çetur bu konuda bir çok ilde hizmet veriyor.

Motosiklet kiralama sisteminde motosikletlerin hasar ve çalıntı yönetimi, özel sigorta anlaşmaları üzerinden yönetilmektedir. Mevcut şartlar çerçevesinde tam kapsamlı kasko sigortaları, sigorta şirketleri tarafından yapılmamaktadır. Bu durumda özellikle motosiklet çalınmalarında oluşan maliyet direk olarak zarar hanesine yazılmaktadır. Çetur tarafından gerçekleştirilen sigorta uygulamaları kapsamında motosiklet ile ilgili riskler ortadan kaldırılmaktadır.

İlgili Yazılar

54 yorum

Popüler Yorumlar

Siki tuzlu  -  6 November 2018 / 1:02 pm

Bunların analari babalarına dolar la euroyla veriyo heralde

Yoruma git

Tüm Yorumlar

motosiklet  -  4 Haziran 2016 / 11:29 am

Bu fiyatlara o motoru alacağınıza satın alırsınız daha iyi, bankadan kredi çekseniz zaten aylık kiralama parasına denk gelir 10 ayda ödersiniz

Cevapla
motosiklet  -  4 Haziran 2016 / 11:34 am

Çetur motosiklet kiralama hizmeti veriyor – http://cetur.com.tr/cetur/motosiklet-kiralama/hizmetler/2

MOTOSİKLET FİLO KİRALAMA

Yatırımı Giderleştirme: Satın alınan bir motosiklet bedeli ancak 5 yılda giderleştirilebilir. Çetur ’un Motosiklet Kiralama çözümü ile; her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarınızı gidere atabilirsiniz. Firma, uzun dönem Motosiklet kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilecektir. Katma Değer Vergisi : Çetur ’un filo kiralama çözümü ile; her ay KDV tutarı, indirilecek KDV konusu olarak mahsup edilebilmektedir. Motosiklet alımı ve satışı: Motosikletin satın alınması durumunda, ortalama 2,5 – 3 yıl sonra aracın ekonomik ömrü dolmuş olmaktadır. 2. el motosikletler satılırken ciddi değer kaybı oluşmaktadır. Kiralama modelinde ise, sözleşmesi biten motosikletin yerine, süre bitimine yakın zamanda yapılan yeni sözleşme ile “sıfır” motosiklet teslim edilmekte, ekonomik ömrünü tamamlamış motosiklet filodan çıkarılmaktadır.

Cevapla
motosiklet  -  4 Haziran 2016 / 11:35 am

Verdikleri hizmetler

YERİNDE BAKIM ONARIM

Motosikletlerin bakım gerekliliği, filosunu bizzat yöneten firmalara, hem zaman hem de maliyet açısından problem yaratmaktadır. Filodaki tüm araçların periyodik bakımları Çetur tarafından üstlenilmektedir. Böylece kiracı statüsündeki firma, nakit akışını olumsuz bir biçimde etkileyecek bakım ücretlerine ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilecek ek giderlere katlanmak zorunda kalmayacaktır. Bakım – onarım ve hasar süresinin uzaması halinde, müşterilerimize ikame (geçici) bir araç temin edileceğinden iş devamlılığı bölünmeyecektir. Arıza bildirimi yapıldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde arızaya müdahale edilmektedir.

Cevapla
motosiklet  -  4 Haziran 2016 / 11:36 am

SİGORTA VE ZORUNLU İŞLEMLER

Motosiklet kiralama sisteminde motosikletlerin hasar ve çalıntı yönetimi, özel sigorta anlaşmalarıüzerinden yönetilmektedir. Mevcut şartlar çerçevesinde tam kapsamlı kasko sigortaları, sigorta şirketleri tarafından yapılmamaktadır. Bu durumda özellikle motosiklet çalınmalarında oluşan maliyet direk olarak zarar hanesine yazılmaktadır. Çetur tarafından gerçekleştirilen sigorta uygulamaları kapsamında motosiklet ile ilgili riskler ortadan kaldırılmaktadır.

Cevapla
motosiklet  -  4 Haziran 2016 / 11:37 am

Kendi sitelerinde yazdıkları

Çetur, 41 yıllık deneyimi ile Filo Motosiklet Kiralama lider firmasıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla Motor Kiralama’nın ilk uygulayıcısı olmuştur. Hizmetlerindeki yüksek kalite anlayışı ve devamlılık prensibiyle tutarlılık örneği olmaya ve saygın firmalar tarafından bu özellikleriyle tercih edilmeye devam etmektedir. Sahip olduğu nitelikli personel yapılanmasıyla ve yüksek araç standartları ile ulusal ve uluslararası seçkin şirketlere sunduğu hizmetlerle hızla büyümesini sürdürmektedir. Yatırımlarıyla da lider konumunu korumaktadır.

Cevapla

motorun verdiği zevki araba vermiyor bence fiyatları da uygun araba da motorda aynı para olsa bile hatta motor daha pahalı olsa yinede motor kiralarım

Cevapla

izmir Karşıyaka da motosiklet kiralamak isteyenler bize ulasabilirler.

Cevapla
motosiklet  -  13 Aralık 2016 / 7:04 am

Koşullar neler

Cevapla
Mustafa Durgun  -  29 Nisan 2017 / 11:04 pm

Izmir karsiyaka motosiklet kiralama işi yapiyoruz. Ayni zamanda surus egitimide veriyoruz.
Kayra Rent 05327623774

Cevapla
Güven Aydınar  -  26 Şubat 2018 / 5:04 pm

Yeni yazılarınızı bekliyoruz

Cevapla
BMW S 1000RR  -  26 Şubat 2018 / 6:38 pm

Eninde sonunda alacağım bende bir motosiklet

Cevapla
Melisa Övgü  -  26 Şubat 2018 / 10:08 pm

Benzin, Vergi, Sigorta + Ek vergiler

Cevapla
Motorcu Çocuk  -  27 Şubat 2018 / 3:27 pm

Yazılar güzel, teşekkür

Cevapla
Ali Demirkol  -  28 Şubat 2018 / 6:25 am

Kiralama çok sakat

Cevapla
Peugeot Moto  -  22 Mart 2018 / 7:42 pm

Bir 125cc sürücü olarak 250cc motora geçmek istiyorum, nedir öneriler

Cevapla
Motorlu Anne  -  27 Mart 2018 / 11:44 am

Eninde sonunda alacağım bende elektrikli motosiklet

Cevapla
İlhan Yılmaz Soğan  -  28 Mart 2018 / 7:51 pm

Bir 125cc sürücü olarak 250cc motora geçmek istiyorum, nedir öneriler

Cevapla
Paşa Club Moto  -  31 Mart 2018 / 11:17 pm

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Cevapla
İstanbul Motor Klübü  -  9 Nisan 2018 / 4:02 pm

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Cevapla
Cenk Tosun  -  25 Nisan 2018 / 1:10 am

Haber için teşekkürler

Cevapla
Siki tuzlu  -  6 Kasım 2018 / 1:02 pm

Bunların analari babalarına dolar la euroyla veriyo heralde

Cevapla
motosiklet  -  7 Kasım 2018 / 11:37 am

Abartıldığı kesin, 50 ile 100 tl arası normal gerisi çok fazla

Cevapla
ferdi kıran  -  20 Aralık 2018 / 8:46 pm

Ben motor kiralam istiyorum ama kart geçerlimi ve fiyatları nedir

Cevapla
motosiklet  -  20 Aralık 2018 / 8:53 pm

Biz kiralamıyoruz, kiralayan firmaların bilgileri sayfadaki yazıdadır.

Cevapla

Yarin için motar kiralamak istiyorum +905550307667

Cevapla
motosiklet  -  27 Ağustos 2020 / 7:49 pm

Biz kiralamıyoruz sadece buraya ilanlarını ve kiralama şirketlerinin adlarını ekledik.

Cevapla

İzmirde iki kere motosiklet kiralamadım tam pişmanlık, firmalar 2000 tl depozito istiyor karttan çekiyor, çeince parayı 2 hafta sonra geri gönderiyor. kiralarken bundan bahsetmiyorlar. yok kendimizi güvenceye alıyoruz filan. açıklamaya bakar mısın tam dolandırıcılar ya.

Cevapla

50cc modellerde alınabilecek 3 model var ondan söz etmişler. altai misk, neo, dio bunun dışında alınmaz. kusura bamayın doğruları söylemek zorundayım. diğerlerini almayın hatta yanından geçmeyin.

Cevapla
Motor Kiralama  -  8 Mayıs 2023 / 1:14 am

Motosiklet kiralama fiyatlarına bakarsanız son 3 ayda çok arttı, antalya bölgesinde 3 güvenli yer var, ben isim vermiyorum fakat google yorumlarını okuyunca zaten anlarsınız. google yorumlarını okumadan kirlamayın.

Cevapla
mupblolo  -  8 Mayıs 2023 / 4:01 am

Yamaha NEO özellikle son aylarda çok arttı, gereksiz bir model olarak görüyorum.

Cevapla

Kiralama konusunda bir çok firma kzıkçı, sanki jip kiralıyorsun gibi fiyatlar, bu ne ya, motor al daha iyi haftalık kiralamak istedim 12.000 tl diyor adam, benim tatil param kadar, tamam paramız sınırlıda o kadarda abartmaya gerek yok.

Cevapla
JamesLoki  -  10 Mayıs 2023 / 8:06 pm

Usta kiralama yapmadan şu google yorumlarına bakarsanız firmaları tanırsınız, kim moktan firma kim işini düzgün yaparak motor kiralama yapıyor hemen ortaya çıkıyor.

Cevapla

Motor Kiralama yaparken kredi kartından önden para çekiyorlar mı? Çekmeyen yer var mı, sonra geri vermeden sıkıntı olur mu?

Cevapla

İzmir motor kiralama yapılak neresi var? Scooter en ucuz olan model yaklaşık fiyatlar kaç tl civarında, kazık yemeyelim.

Cevapla
AzbeyNarov  -  14 Mayıs 2023 / 4:45 am

Kazakistan’dan geliyorum, motor kirlayacağım, elinizde var mı?

Cevapla
motosiklet  -  15 Mayıs 2023 / 2:46 pm

Elimizde yok, kiralama yapmıyoruz. Ama istanbul ise onur motor üsküdar’a sorabilirsin, elinde iyi motorlar var.

Cevapla
godddravev  -  19 Mayıs 2023 / 10:54 am

Did you rent honda models

Cevapla

İzmir motosiklet kiralamaları yapacağım akıllıca bir yer var mı? kazıkçı firma istemiyorum, neyse o

Cevapla

Mersin motosiklet kiralama neden yok ki, en ihtiyaç olan yer aslında

Cevapla

Adana motosiklet kiralama servisi var mı? CG deil, büyük motor kiralayan varsa telefpn filan verirmisin admin

Cevapla

Anadolu yakasında düzgün yer var mı? Karttan çekim yapmadan alacağım

Cevapla

Van, bitlis gibi yerlerde motor kiralama var mı, kendi motorum ile gezmeyeceğim. a aylık rota palnladım. orta konum bitlis’e denk geliyor, öneride bulunacak var mı, yakın illerde motor kiralama var mı?

Cevapla
motosiklet  -  12 Haziran 2023 / 10:59 am

O bölgelerde bulunur fakat mükemmel motorlar arıyorsan bulamazsın ancak cg veya scooter tarzı olur, mersinde bile motor kiralama yok, belki ankara’dan kiralayıp o illerde gezebilirsin. günlük kiralar 800 tl civarlarında. ADV tarzı motorlar 1300 tl’ye kadar günlük ücretlere çıkabiliyor.

Cevapla

Kiralamak hizmeti sizin ülkenizde öte ülkelerden daha kolay gösterildi, antalya’da var çoklukla teşekküler

Cevapla

Yakın zamanda Bursa ve Balıkesir’de kiralama yaptım, arkadaşlarla İzmir ve Muğla’ya kadar indir. her kiralamada ceza yedim, kredi kartından çat çat çektiler. Gerçekten yedim mi bilmiyorum. bu gibi yalan cezalar olduğunu bildiğimiz şeyler olunca nasıl şikayet ederiz, öneriniz nedir?

Cevapla

ANtalya kiralama için seçebileceğim düzgün bir yer var mı, hokkabazlık yapmayan, hile hurda yapmayan

Cevapla

Şu kiralama işini düzgün yapan, uygun fiyatlı bir firma var mı?

Cevapla

Günlük 250cc motora 650 tl istiyorlar, fiyatları abarrtmayın lo, sanki satın alacağız. Ya da kiraşamayın bu işide yapmayın.

Cevapla
RobertCeave  -  6 Ağustos 2023 / 1:52 pm

Kiralama yapan düzgün biryer var mı, istanbul dan kiralama yapıp Güneyde gezmek istiyorum.

Cevapla

Motosiklet kiralama yapmak isteyenlere önerim turuncu motordan kiralayın

Cevapla

Antalyadan Marmarise gidecektim, kiralama yapan adama söyledim, yok gidemezsin dedi. neden dedim. yolda kalırsın dedi, o zaman neden kiralıyorsun dedim. sana ne dedi. bu ne biçim kafa ya. başka yerden kiraladım, gittim. çok garip bir ülke olduk.

Cevapla

Kiralama parası alış fiyatına yaklaşmış, kafa göz girecen bunlara böyle iş mi olur ya

Cevapla

ADV kiralama yapan var mı istanbul’da.

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok