İletişim

Reklam, İletişim, Sorular ve fiyat almak istiyorsanız lütfen [email protected] ‘a email göndererek iletişim kurunuz.

Ürünlerinizin tanıtımlarını yaptırmak isterseniz bize gönderin biz detaylı olarak inceleyip video veya yazı olarak yayınlarız. Bol bol fotoğraf çekip 62.000 ve 125.000 beğenilme kaydetmiş facebook sayfalarımızda bu fotoğrafları yayınlar ve ürünlere insanların daha kolay ulaşmasını sağlarız.

Banner koysak yeterlidir diyorsanız, aşağıdaki ilan alanlarımız sizleri bekliyor.

motosiklet sitesi reklam alanları

motosiklet sitesi reklam alanları

Sizin ürününüz için özel yazı yazabilir ve onu tüm guruplarımızda 400.000 kişiye ulaşmasını sağlayabiliriz. İçerik alanlarındaki bannerlarda da ürününüze özel bannerları yayınlayabiliriz.

motosiklet-sitesi-banner-alanlari

motoisklet-sitesi-banner-alanlari

Reklam ve telif haklarıyla ilgili konularda “[email protected]” adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz. Reklam vermek için resmi e-mail adresimizden teyit almadan kesinlikle herhangi bir online iletişim aracı (skype vb) üzerinden kimseye itibar etmeyiniz. Yaşanacak maduriyetlerden sitemiz sorumlu değildir. Diğer konular için bize email gönderin.

5651 sayılı yasaya göre içerikler ilgili sitelerdeki verilerden derlenmektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, “[email protected]” mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

İlgili Yasa:

MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü de­ğil­dir.

(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu Ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “[email protected]” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.