Gizlilik Politikası

Gizlilik Koşulları
Motosikletsitesi.com. ( Bundan sonra “Motos” olarak adlandırılacaktır) ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve IP bilgileriniz dahil sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Motos, Kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır :
Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek
Bununla birlikte Motos
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) Motos’un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla
c.) Kullanım şartlarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde kişisel bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşabilecektir.

Kişisel bilgilere, sadece Motos’un yetkili personeli ve Kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Motos, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini ve/veya Motos Eğitim programını iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Motos’a aittir.

Motos, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında herhangi bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, www.motosikletsitesi.com da dahil olmak üzere ziyaret ettiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları
Bu sitede yer alan her türlü tasarım, sadece kendi markası, sadece kendi logo ve sadece kendi ses, sadece kendi görüntü, sadece kendi yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Motos’a aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Motos’a ait web ağının dışına götürebilir. bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Motos hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Motos, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Motos ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Motos, bu sitede yer alan içeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Motos sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Motos tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Motos, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.

 

  • motosikletsitesi.com hem devletten hem de partizan çıkarlardan bağımsızdır. Kullanıcılarımız kararlarımızda siyasi ya da ticari baskıların ya da kişisel çıkarların etkili olmadığına güvenebilmelidirler.
  • Haberlerimizin yayınlanmasında tarafsızlık, gerçeklik ve doğruluk ilkelerine bağlı kalınması; özgürce kanaat oluşumunun engellenmemesi; haber kaynaklarının kamuoyunun yanıltılmasının amaçlandığı haller dışında gizliliğinin korunmasına önem veririz.
  • Format olarak bizimle aynı olan Türk sitelerden içerik almamayı ilke ediniriz.
  • Başka kaynaklardan alınan, toplanan, bir araya getirilen bilgileri ve içerikleri kaynak belirtilmeksizin, yayına sunmayız. Yayının size ait olduğunu belirtirseniz yazılı belgesini göndererek kaldırılmasını isteyiniz.
  • Bir basın organının dağıtım süreci tamamlanmadan o basın organının özel çabalarla gerçekleştirdiği ürünü, kendi ürünümüzmüş gibi kamuoyuna sunmayız. Aksini düşündüğünüz takdirde email ile bize danışınız. (info@motosikletsitesi.com)
  • Öncelikli hedeflerimizden biri, yaptığımız içeriklerin veya haberlerin gündemi yakalaması veya gündemi belirlemesidir. Bu sebeple, içeriklerin ana hatlarını kaybetmeden somut ve yaratıcı unsurlardan oluşmasına önem veririz.
  • Editörlerimiz, haber ve içerikleri ahlaka aykırı özel amaç ve çıkarlarına alet etmez. Aksini düşündüğünüz halde lütfen email ile bildiriniz.