18.2 C
İstanbul
Cumartesi, Mayıs 25, 2024

Motosikletsitesi.com sizlere sosyal medya haberlerini, motosiklet modellerini, motosiklet dünyasında güncel olanları sunmaya çalışan bir sitedir. Sosyal medyamızda bizi takip ettiğinizde motosikletsitesi.com’un hem motorcular için hem de yeni başlayacaklar için yeni bilinmeyen veya az bilinen içerikler üreterek, motosikletliler hakkındaki genel düşünceyi ve yargıları kırmak üzere kurulmuştur.

Sitemizde Motosiklet modellerini, motosiklet fiyatlarını, motosiklet inceleme yazılarını, motosiklet karşılaştırma yazılarına erişebilirsiniz. Yazarlarımız motosikletler konusunda hem bilgili hem de tecrübeliler, sosyal medya’da bize ulaşarak her konuda danışabilirsiniz.

info@motosikletsitesi.com email adresine bilgi göndererek bilgi isteyebilirsiniz.

Satılık motosikletler bölümümüze ilan almıyoruz, ilan vermiyoruz ve herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Satılık motosiklet bölümümüzde sadece alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Alış, satış ve kiralama hizmeti yapmıyoruz. Facebook sayfamıza gönderdiğiniz ilanları tekrar sitemizde paylaşmaktayız. Alacağınız, satacağınız, kiralayacağınız motosiklet ile ilgili tüm sorumluluk araç sahiplerindedir. Biz aranızdaki hiçbir işlemde aracı değiliz.