Motorcu adamı geziden soğutan 5 etken

2
1169

Bunlarda daha çok var mı dediğimizde durmadan karşımıza çıkarlar, istemesen seni bulurlar. Kaçsan kurtulamazsın. işte o kişilikler ve gezinin en güzel yerinde kafayı yıpratan tipler.

Motorcu adamı geziden soğutan 5 etken

1. Aksi ve Sinirli Şöförler

Bu abiler sinirli ve aksi olup agresif abuk subuk garup gurub hareketler sergilemesiyle meşhur olup korna soyisimleridir. Her yerde karşımıza çıkabilirler bazen grub halinde gezerler dengesiz el hareketleri naptıgımı kendimden bilmiyorum vallahi lafını kanıtlarcasına yaptığı davranışlarla onları tanıyabilirsiniz. Kendi taşıtına veya motorunuza adooken de yapabilirler aman dikkat.

1. tip insanlar
1. tip insanlar

2. Nasihatçı mızmız şeker teyzeler

Herşey hakkında yorumlar ve bilgileri sonsuz okyanus gibidir. Aman mahallede ya da motorunuzla ilgilenirken tam gezme havasındayken yakalanmayın binbir nasihat ve öğüt bazen de kızarlar. Ekmek almaya da gönderebilirler. Ellerini öpün ve oradan hemen uzaklaşın.

2. tip insanlar
2. tip insanlar

3. Otlakçı Arkadaş

Tam motorunuza bindiniz gezmeye çıkıyorsunuz aman Allah’ım oda ne !!
Abi bi tur bindir bee abi istiklal’e atıver yaa, vayy güzel motor kardeşim ver de bir caka satalım! Nerden çıktın kardeşim sen gittt heves kaçırma aman diyim benim teyzem bi ölmüş nasıl ölmüşş amaa deyip hızla uzaklaşın.

3. tip insanlar
3. tip insanlar

4. İstekçi Aile

Güzel güneşli bir hava kaskınız motorunuz herşey tamam hadi yola çıkalım..
Pat telefon oğlum ekmek al da öyle git oğlum teyzenlere şu turşuyu götürüver ama işin turşusunu çıkartmayın yahuu ! Binbir istek normal günde suratınıza bakmazlar tam kendin için birşeyler yokkk o bizde yokk kalmadı değerli olursunuz zehir olur o gün.. Telefonu uçuş moduna alın mümkünse evde bırakın nolur Allah aşkına..

4. tip insanlar
4. tip insanlar

5. Hava şartları

Bak bu resimdeki hava çok tehlikeli karmı yağmur mu güneş mi belli değil..
Güneşli baktınız hazırlıklar tamam yada geziyorsunuz pat güneş kayboldu yağmur başladı Allah’ım neydi günahımmmm ! Kar’a döner dolu yağar piknik noldu mehmet, yalan oldu piknik hava alacaktık 3 aylık su ihtiyacını elbiseye depoladık. Olmaz bu keyif kaçıran en baş etken bence.
Bu hava durumları da hep yalan yaaa..

5. tip insanlar
5. tip insanlar

Facebook Yorumları

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here