1. Anasayfa
 2. Haber

Suzuki Motosiklet Fiyatları 1 Kasım’da Güncellendi

Suzuki Motosiklet Fiyatları 1 Kasım’da Güncellendi
0

Suzuki Motosiklet Fiyatları 1 Kasım’da Güncellendi. Suzuki’nin en etkileyici modeli GSX1300R Hayabusa 187 horsepower @ 9,700 rpm ile hayranlarını hala etkilemeye devam ediyor. Hayabusa fiyatı 819.900 TL olarak güncellendi. Suzuki GSX S1000GT fiyatı 599.900 TL oldu. Scooter modelleri arasında en çok sevilen Suzuki Burgman 400 fiyatı 389.900 TL oldu. Burgam Street 125 fiyatı 149.900 TL ile en uygun fiyatlı modeller arasında yer aldı. Suzuki Address 125 fiyatı ise 119.900 TL ile Suzuki’nin en uygun fiyatlı motosiklet modeli olmaya devam ediyor.

Suzuki Motosiklet Fiyatları 1 Kasım’da Güncellendi

Model Satış Fiyatı
GSX1300R Hayabusa 819.900 ₺
GSX1300R Hayabusa 25. yıl 899.900 ₺
GSX S1000GT 599.900 ₺
GSX S1000R 519.900 ₺
GSX 8S 409.900 ₺
V-Strom 650 XT ABS 459.900 ₺
V-Strom 800 DE 519.900 ₺
V-Strom 1050 DE 649.900 ₺
Burgman 400 389.900 ₺
BURGMAN STREET 125 149.900 ₺
ADDRESS 125 119.900 ₺
AVENIS 125 129.900 ₺
GSX-R125 179.900 ₺
GSX-S125 169.900 ₺

Suzuki Motosikletlerin en iyileri ve özellikleri

GSX1300R Hayabusa

Suzuki Hayabusa

Hayabusa’nın efsanevi 1340cc, dört silindirli DOHC motoru, her silindiri besleyen çift yakıt enjektörlü Ride-by-Wire elektronik gaz kelebeği gövdeleri tarafından beslenir ve aerodinamiğin burnundaki Suzuki Ram Air Direct (SRAD) girişlerinden gelen basınçlı hava ile karıştırılır. kaporta. Simetrik ikiz susturuculu egzoz sistemi daha iyi akış ve uyarıcı bir egzoz notasıyla daha hafiftir.

Hayabusa’nın süper motosiklet kalibreli, çift direkli alüminyum şasisi, ayarlanabilir KYB tarafından sağlanan süspansiyon aracılığıyla kişiselleştirilebilen çevik kullanımla birlikte dengeli bir sürüş sunar. Optimize edilmiş aerodinamik ve rüzgar koruması konfor sağlarken gelişmiş frenleme performansı da sürücünün güvenini artırır.

Hayabusa, Suzuki Akıllı Sürüş Sisteminin (SIRS) gelişmiş bir versiyonunu kullanıyor; Motosikletin performans özelliklerini sürücünün koşullarına ve isteklerine uyacak şekilde optimize edebilen ve kişiselleştirebilen Hız Sabitleyici ve Çift Yönlü Hızlı Vites Değiştirme sistemleri gibi kapsamlı bir elektronik sürücü yardımcıları koleksiyonu. Sürücüler en üstün sportbike deneyiminin tadını çıkarırken performansı ve konforu aynı anda artıran bu birinci sınıf yardım paketini yalnızca Hayabusa sunuyor.

 

GSX S1000R

GSX S1000R

GSX-S1000’in uzun stroklu GSX-R motoru, artırılmış maksimum beygir gücüyle tüm devir aralığı boyunca geniş, yumuşak bir tork eğrisi üretecek şekilde geliştirildi.

 • GSX-S1000, sürücüye heyecan verici, hızlı tepki veren ve ödüllendirici bir sürüş deneyimi sunmak için bol miktarda üst düzey güçle öngörülebilir ve kontrol edilebilir gaz kelebeği tepkisi sağlar.

Eksantrik mili profilleri, yalnızca emisyonları iyileştirmek için değil, aynı zamanda motorun performansını ve sürülebilirliğini dengeleyerek sürücü kontrolünü artırmak için kaldırma ve valf örtüşmesini azaltmıştır.

 • Valf yayları, performansa yardımcı olmak ve dayanıklılığı artırmak için eksantrik millerine göre dikkatli bir şekilde kalibre edilmiştir.

Kam zinciri gergisi ve gerginlik ayarlayıcıda sürtünmeyi azaltmak ve dayanıklılığı artırmak için özel malzemeler kullanılır.

Suzuki’nin efsanevi İkiz Girdaplı Yanma Odası (TSCC) tasarımı, düz üst pistonlarla birlikte tüm devir aralığı boyunca geniş bir güç dağıtımı sağlamaya yardımcı olan optimum 12,2:1 sıkıştırma oranına ulaşan silindir kafasına işlenmiştir.

Sonlu Elemanlar Yöntemi (FEM) analizi kullanılarak tasarlanan alüminyum pistonlar, optimum sertlik ve ağırlıkla dökülür.

 • Silindirler arasındaki havalandırma delikleri karter içindeki pompalama kaybını azaltır, böylece motor daha fazla güç ve tork üretebilir.
 • Üst krank karterine entegre edilen Suzuki Kompozit Elektrokimyasal Malzeme (SCEM) kaplamalı silindirler sürtünmeyi azaltır ve ısı transferini ve dayanıklılığı artırır.

Mat, dokulu motor kaplaması, güçlü bir kalite imajı sunarken, motor kapaklarının (debriyaj, stator ve tahrik dişlisi) döküm tasarımı, yeni bir şekil ve kaplamayla önceki nesil parçalara göre güncellendi.

GSX-S1000’de elektronik gaz kelebeği gövdeleri kullanılıyor, bu nedenle özellikle sürücü virajdan çıkmak için gaza bastığında motor tepkisi düzgün ve kontrollü oluyor.

 • Bu Ride-by-Wire gaz kelebeği gövdeleri, Suzuki Sürüş Modu Seçici (S-DMS), Çekiş Kontrolü* (TC) ve Çift Yönlü Hızlı Vites Değiştirme sistemi (QS) için hassas kontrol sağlar.
 • Her gaz kelebeği gövdesindeki uzun uçlu, 10 delikli yakıt enjektörleri yakıt atomizasyonunu iyileştirirken, ECM’nin otomatik rölanti devri kontrolü soğuk çalıştırmayı iyileştirir ve motor rölantisini dengeler.

Hava temizleyici, GSX-S1000’in artan motor performansına katkıda bulunurken GSX-S1000’in meşhur heyecan verici emme sesini koruyan bir iç yapıya sahiptir.

 • Hava filtresinin dış şekli, daha büyük kapasiteli yakıt deposunu barındıracak şekilde değiştirildi.

Önceki nesil sistemin şasi altı tasarımını, keskin görünümünü ve heyecan verici notasını koruyan GSX-S1000’in paslanmaz çelik, 4-2-1 egzoz sistemi tamamen yeniden tasarlandı ve ayarlandı.

 • Başlık borularının arkasında, orta bölme, emisyon uyumluluğunun sağlanmasına yardımcı olmak için ikinci bir katalitik konvertör, düşük bir ağırlık merkezi ve motorun heyecan verici bir hızla düşük ila orta aralıkta güçlü bir darbe sunmasına yardımcı olmak için iyi bir egzoz akışı içerir. kırmızı çizgiye geçmek.

Etkili Suzuki Egzoz Ayarı (SET) valfi, heyecan verici, farklı bir ses yaratırken, şasi altı egzozlarda yaygın olmayan hoş bir görünüme sahip olan orta bölmeden şekillendirilmiş susturucuya akışı yönetir.

 • Orta bölmede bulunan katalitik konvertörler sayesinde GSX-S1000 sürücüleri, Yoshimura R&D, ABD gibi tedarikçilerden temin edilen EPA veya CARB uyumlu susturucuyu takabilir.

Dijital ateşleme, kıvılcım gücünü ve yanma verimliliğini artıran iridyum tipi bujileri ateşleyerek daha yüksek güce, daha doğrusal gaz kelebeği tepkisine, daha kolay motor çalıştırmaya ve daha stabil rölantiye katkıda bulunur. Bu kaliteli bileşenler aynı zamanda geleneksel bujilerden daha uzun ömürlüdür.

Açılı radyatör muhafazaları, soğutma havasını yüksek kapasiteli kavisli radyatöre verimli bir şekilde yönlendirir.

 • Termostatik olarak kontrol edilen bir soğutma fanı, yavaş hareket eden trafikte sürüş sırasında daha düşük soğutma suyu sıcaklıklarının sağlanmasına yardımcı olur. Tasarım aynı zamanda sıcak havayı hızla sürücüden uzaklaştırır.

Hafif ve kompakt sıvı soğutmalı yağ soğutucu (belirli GSX-R modellerinde kullanılanlar gibi) kullanılarak motordan ilave ısı uzaklaştırılır.

 

V-Strom 1050 DE

Suzuki V-Strom 1050DE

Suzuki’nin yeni modeli “V-Strom 1050DE” çıktı, “V-Strom 1050” kısmen değişti. Suzuki, denizaşırı pazarlar için büyük bir motosiklet olarak “V-STROM 1050″nin kısmi özellik değişikliklerini ve yeni bir “V-STROM 1050DE” varyasyonunu duyurdu. Ocak 2023’ten itibaren, başta Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere dünya çapında piyasaya sürülecek, bu nedenle elbette Japon teknik özelliklerinin ortaya çıkması için yüksek beklentiler var!

Suzuki, bazı spesifikasyon değişiklikleriyle “V-Strom 1050″yi ve başta Avrupa ve Kuzey Amerika olmak üzere denizaşırı pazarlar için 2023 modelleri olarak yeni varyasyon modeli “V-Strom 1050DE”yi duyurdu.

Bu kısmi özellik değişikliğinde, debriyaja veya gaza basılmadan vites yukarı/aşağı hareket edebilen çift yönlü hızlı vites değiştirme sisteminin yeni benimsenmesine ek olarak, hız sabitleyici sistemi tarafından ayarlanabilen hız aralığı ve vites konumu aralığı değiştirilmiştir. Çeşitli sürüş sahnelerine karşılık gelen elektronik kontrol sistemi SIRS’nin (Suzuki Akıllı Sürüş Sistemi) işlevleri geliştirildi.

 

Burgman 400

2024 Suzuki Burgman 400, Gücüne Kavuştu

2024 Suzuki Burgman 400, Gücüne Kavuştu. 400 cc, sıvı soğutmalı, dört zamanlı 2024 Suzuki Burgman 400, DOHC, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motor, üst devirlerde en yüksek beygir gücüne kadar güçlü hızlanma sağlayan güçlü düşük ila orta aralık torkuyla dengeli performans sunuyor. Gücünü ve estetik duruşunu hiçbir zaman kaybetmedi. Scooter Suzuki Burgman ile vücut buldu. Şimdi özlem gideriyor.

Sorunsuz çalışan, yakıt enjeksiyonlu, DOHC, 400cc, sıvı soğutmalı, tek silindirli motor, kesintisiz bir CVT otomatik şanzımana güç sağlar. Mükemmel yakıt ekonomisi ve dünya çapında emisyon uyumluluğu ile güçlü düşük devirli motor tepkisi.

Standart Kolay Çalıştırma ve Çekiş Kontrolü* sistemleri güncellenen Gösterge Panelinden izlenebilir.

Metalik Mat Kılıç Gümüş rengi ve gelişmiş LED aydınlatmaya sahip sportif ve ince gövde.

Sağlam şasi ve büyük 15 inç ön tekerlek sayesinde çevik kullanım sunuyor.

Geniş koltuk altı saklama alanı ve DC elektrik prizine sahip iki ön bölme, çeşitli kargo seçenekleri sunar.

Motor özellikleri

400 cc, sıvı soğutmalı, dört zamanlı, DOHC, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu motor, üst devirlerde en yüksek beygir gücüne kadar güçlü hızlanma sağlayan güçlü düşük ila orta aralık torkuyla dengeli performans sunar.

Burgman’ın güvenilir performansı, ister işe gidip gelirken, ister açık yolda gezinirken, ister bir yolcuyla yolculuk yaparken her zaman mevcuttur.

Motorun DOHC dört valfli konfigürasyonu, üstün mekanik avantajlar ve verimli yanma için emme ve egzoz valflerinin ideal konumlandırılmasına olanak tanır. Faydaları yumuşak ve anında sağlanan hızlanmayla hissedilebilir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Motosiklet kullanıcısı, blog yazarı

Yazarın Profili
Paylaş
İlginizi Çekebilir