Tricity 300, 2020’de caddelerde olacak

by motosiklet
11 ay ago
692 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Tricity 300, 2020’de caddelerde olacak ve X_max’in tahtını sallayabilir.

Yeni Tricity 300 hayatınızı değiştirmeye hazır. Hafif, sportif ve sürüşü kolay olan Yamaha’nın yeni Urban Mobility aracı şehir içinde hareket etmenin en akıllı ve en eğlenceli yoludur.

Gelişmiş BLUE CORE 300cc sıvı soğutmalı 4 zamanlı motor, mükemmel ekonomi ile size mükemmel bir performans dengesi sunar ve Tricity 300’ü daha uzun mesafeler ve otoyol sürüşleri için ideal kılar.

3 tekerlekli düzen, köşeler çevresinde daha fazla güven ve denge hissi verir – ve kompakt boyutları ve sınıftaki en hafif ağırlığı ile Tricity 300, sıkışık caddeleri filtrelemenizi ve boş zamanlarınızda hedefinize gitmenizi sağlar!

Akıllı tasarım ve teknoloji
Bu yeni akıllı 3 tekerlekli Urban Mobility scooter ile ilgili her şey, kullanımı kolay ve sürüşü zevkli hale getirmek için tasarlanmıştır.

İkiz eğimli ön tekerlekler güçlü bir çekiş sağlar ve pürüzsüz ve çevik viraj için hafif, doğal bir direksiyon hissi verir – ve tamamen otomatik şanzımanı ile yapmanız gereken tek şey döndür ve git! Aynı zamanda en erişilebilir Urban Mobility araçlarından biridir ve birçok ülkede Tricity 300, A2 lisansına sahip araç sürücüleri tarafından kullanılabilir.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler:
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments