Motor Tutkunlarının Mutlaka Takip Etmesi Gereken 6 Dizi

by motosiklet
4 sene ago
66 Views

Bildiğiniz üzere televizyondaki dizileri sadece günlük yaşam içerisinde eviyle işi arasında mekik dokuyan kişiler izlemez. Elbette en büyük motor tutkunları da dizi izler. Çoğumuzun düşüncesine göre motor tutkunlarının dizi izlemesi veya onları her hafta takip etmesi imkansızdır. Ancak günümüzde bu tür basmakalıp düşünceleri bir kenara bırakacak olursak işin aslının hiç de öyle olmadığını görürüz. İşte sizin için aşağıda motor tutkunlarının takip ettiği ve takip etmesi gereken dizilerin bir sıralamasını yaptık.

1) The Last Chapter

The Last Chapter

 

2) The Shield

The Shield

 

3) Outlaw Empires

Outlaw Empires

 

4) The Sopranos

The Sopranos

 

5) Sons of Anarchy

Sons of Anarchy

 

6) Breaking Bad

Breaking Bad

Yukarıda sizin gibi motor severler için hazırlamış olduğumuz bu listedeki dizilerin kimi birkaç sezon sürüp bitmiş kimisi ise uzun bir süre ekran başında kalmıştır ve kendisine oldukça geniş bir izleyici kitlesi oluşturmuştur. Hiç şüphemiz yok ki motor severlerin bilhassa tutkunu olduğu dizi Sons of Anarchy’dir. Bu dizi yayınlarına hala devam etmektedir.

Motor tutkunu olanların hiçbir hafta kaçırmadığı diziyi internete üzerinden yapacağınız küçük aramalarla daha yakından inceleme fırsatına erişebilirsiniz. Bunun dışında sizin için örnek verdiğimiz diğer diziler ise gerek temasında barındırdığı gergin havasıyla gerekse bir motosiklet tutkununun dünyasına uyumuyla size farklı hikayelerin kapısını aralayacaktır.

Etiketler: , , , , ,

3
Kimler Neler Demiş?

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ogün Yılmazlar

Eninde sonunda alacağım bende bir motosiklet

Birsen tezer

Fotoğraf gönderebiliyormuyuz size

Vildan Çeke

Ek bilgi için email göndersem?