Ürün Tanımı

Kıvrak Enerjik Egzotik

Bir çok amaca hizmet eden KEE100 her yerde, her zaman kullanabileceğiniz yarı otomatik 4 vitesli motosiklet 2 kişilik selesi ve sınıfının en geniş depo altı muhafazası ile kaskınıza kadar saklama imkanı sunarken, her amaca hizmet eden kolay kullanımı sayesinde şehir hayatında en kıvrak yol arkadaşınız olacaktır.

Yüksek Performans !

Yüksek performanslı KEE100 en önemli parçalarından biri mükemmel hızlanma sağlayarak adrenalin seviyenizin artmasına yardımcı olan 97cc silindirli motordur.

“Size Özel” sürüş pozisyonu !

KEE100 hafta sonu gezilerinde yapılan sürüşlerden işe giderken yapılan günlük sürüşlere kadar pek çok işinizde size yardımcı olarak tasarlanmıştır. Düz sele uygun bir ergonomi sunarken “size özel” bir sürüş pozisyonuna garanti eder.

17 inç lastikli, hafif çelik alaşımlı jantlar !

KEE100 ün bütününde hafif tasarımlar kullanılmıştır ve düşük yaysız ağırlık için yepyeni çelik alaşımlı jantlarla donatılmıştır. Hafif jantlar, istikrarlı ve tepkisel kontrol için yeni geliştirilen lastiklerle (ön tarafta 2.50/17″ ve arka tarafta 2.75/17″) donatılmıştır.

Egzoz

Daha iyi performans için bağlantı borularıyla donatılan egzoz sistemi KEE100 ün daha çevik kontrol için katkıda bulunur. Korozyon önleyici nanofilm kaplaması bulunan paslanmaz çelik boşaltma borusu, kısa ve kompakt Euro3 uyumlu susturucuya bağlanır.

Özellikler


KEE100

MOTOR

Hacmi97 cc
SilindirTek Silindir
Motor Tipi4 Zamanlı
Motor Gücü6.75 Hp
ÇalıştırmaElektrikli ve Ayak Marşı
GÜÇ AKTARMA

Sürüş SistemiKuba Sürüş Sistemi
Şanzıman4 Vites Yarı Otomatik
Ön FrenDisk
Arka FrenKampana
SÜSPANSİYON

Ön SüspansiyonTeleskopik Çatal
Ön Lastik2.50 – 17
Arka SüspansiyonHelezonik Yay Çift Amortisör
Arka Lastik2.75 – 17
BOYUTLAR

Uzunluk1950 mm.
Yükseklik1110 mm.
Genişlik720 mm.
Dingil Mesafesi1240 mm.
Boş Ağırlık95 kg.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here