dd2ad58004

5.990 EUR *

GELECEĞİN ŞAMPİYONU

Yaşları 11 ile 15 aralığındaki sporcuların bulunduğu genç sınıfında artık acemiler yok. Burada geleceğin şampiyonları dünya şampiyonasında veya bölgesel şampiyonalarda zafer için birbirleriyle yarışıyorlar. Bu sahnede KTM 85 SX kazananların motosikleti olarak biliniyor. KTM 85 SX’in güçlü motoru ve süper hafif ve sağlam yürüyen aksamıyla tam boy bir motosikletten aşağı kalır hiç bir yanı yok.

 

FRENLER

50 SX’de önde olduğu gibi arkada da çok modern, FORMULA hidrolik disk frenler en iyi geciktirme değerleri sağlıyor. Özel, kendini temizleyen dalgalı fren diskleri, filigran ve güvenliği öne taşıyan yarış teknolojisi demek.

 

SIVI SOĞUTMA

KTM 50 SXMini’nin iki büyük radyatöre ve krank karteri ek soğutmasına sahip sıvı soğutması, en yoğun yükte bile motorun aşırı ısınmasını engelliyor. KTM’in en küçük üyesi, yumuşak olmayan zemin temaslarını bile etkilenmeden kaldırıyor.

 

TEKERLEKLER

50 SX Mini, büyük fabrika motosikletleri gibi, en yüksek sıçramalarla bile rahatça başa çıkabilen süper hafif, siyah eloksal alüminyum jantlarla donatıldı. Artık 50 SX, profili her zeminde en iyi tutuş sağlayan, yeni MAXXIS lastik jenerasyonu ile donatıldı.

 

GRAFİKLER

Tam boy SX motosikletlerinden alınmış grafik tasarım, küçük KTM’i daha da klas yapıyor. Şasisi antrasit metalik renginde dirençli bir plastik kaplamaya sahip.

GİDON

Yüksek kaliteli alüminyum alaşım ergonomik Renthal gidon, azami sağlamlık ve güvenlik sağlıyor. Orta mesnetin etrafındaki Renthal çarpma pedi, sürücüyü sert temaslara karşı koruyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here