Giriş Yap
Korona Virüsü Motosiklet Sezonunu Bitirecek mi?

motosiklet etkinlikleri

Korona Virüsü Motosiklet Sezonunu Bitirecek mi? Bitirmeyecek mi? Bir çok firmanın çalışma saatleri, insanların daha az ofislerinde bulunabilmesi düşünülerek değiştirildi. Koca koca şirketler iflaslarını verdi ve bazılarıda vermek üzere. Motosiklet sektöründe üretilen parça azlığı, özellikle yabancı ülkelerden parça bekleyenleri epey üzecek. Çünkü ne parça girişi oluyor ne de ülkeden herhangi bir parça çıkıyor.

Böyle olunca elimizdeki parçalarla veya zamanında gelmiş ve stoklanmış parçalarla idare etmek durumunda kalacağız. Onlar bitince ne olacak tahmin etmek zor değil. Büyüğünden küçüğüne her tür motosiklet kullanıcısı bu durumdan kötü etkilenecek gibi görünüyor. Umarız herşey yoluna girer.

Ne yapacağız zaman gösterecek.

Şimdiki durumda herhangi bir zorluk hissetmedik, fakat korona virüs davası çözülünce, etkinlikler yeniden gündeme gelince yavaş yavaş bir ortama alışma, seyahat, turlama, ufak geziler, bazı kişiler için ise alışamama ve tedirginlikten gidememe gibi süreçler olacaktır. Korkmaya gerek yok mu, yoksa var mı göreceğiz. İlk korona dalgası ardından ikincisi bekleniyor dediler. Biz ise bekliyoruz, bu olaylardan sonrası nasıl olacak. Komplo teorisi  üretenleri dinledikçe insanın içini burkan, endişelenen ve tedirgin olanlar bir rahat nefes alabilecek mi? Hep beraber göreceğiz, duyacağız ve hissedeceğiz.

Daha iyi, kaygısız ve komplo teorisiz günlerde buluşmak üzere

iyi sürüşler

Nedim Kaygusuz

İlgili Yazılar

1 Yorum

Sezon başlarsa çok iyi başlamadan biterse feci, bu yılı unuttum

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok