satılık motosikletler

Juiced Bikes, indirimli fiyatlara sahip yeni elektrikli bisikleti piyasaya sürdü

juiced-crosscurrentx

Juiced Bikes, indirimli fiyatlara sahip yeni elektrikli bisikleti piyasaya sürdü.

San Diego merkezli Juiced Bikes, yeni bir elektrikli bisiklet versiyonu olan Cross Current X Step-Through’un lansmanını duyurdu.

Step-over çerçeveli orijinal Cross Current X, Juiced’in yıllardır önde gelen elektrikli şehirdışı ve kentsel sürüş e-bisikleti olmuştu.

Şimdi şirket, bisikletin yeni bir versiyonunu piyasaya sürüyor ve fiyatı önemli ölçüde düşmüş. Fakat bize hala pahalı geliyor, vergi ve diğer etmenler ise iyice pahalı olmasına neden oluyor. Orijinal Cross Current X 2.499 $ olarak fiyatlandırılırken, Cross Current X Step-Through şimdi sadece 1.999 $’lık bir tanıtım fiyatı ile piyasaya çıkıyor.

Orijinal Cross Current X’e çok benzeyen yeni kademeli sürüm, 80 Nm torka sahip güçlü bir 750W Bafang göbek motoruna sahip olacak. Bu motor 45 km/sa azami hız sunarak CrossCurrent X Step-Through’u ABD’deki 3. Sınıf e-bisiklet bölgesine kolayca girmesini sağlıyor. Bizde Volta özellikle çok iyi bir çıkış yakaladı hatta reklamını kullanıcıları yaptı diyebilirim. Teknik olarak, bisiklet, 20 mil (32 km/s) ile sınırlı olan 2. Sınıf bir e-bisiklet olarak geliyor. Ancak kullanıcılar, isterlerse 3. Sınıf sürüşün kilidini açmak için bisikletin ayarlarını ekran üzerinden düzenleyebilirler. Bisiklet, hızın “sınırsız” olarak listelendiği, halka açık olmayan yollar için Yarış modunu bile içeriyor.

Bisiklet ayrıca, daha yumuşak pedal desteği için hem tork hem de kadans tabanlı sensörler, daha az bakım gerektiren daha güçlü durma gücü için hidrolik disk frenler, daha fazla vites seçeneği için 9 vitesli Shimano dahil olmak üzere bir dizi üst düzey bileşenle birlikte gelecek. Ön ve arka LED lambaların yanı sıra raf/çamurluk paketi dahil edilmiş.

Juiced Bikes, indirimli fiyatlar

Juiced Bikes, rakiplerine kıyasla normalden daha yüksek performansıyla biliniyor ve yeni bisiklet de aynı şekilde bir performans sergileyeceği görülüyor. 750W’lık bir arka göbek motoru olmasına rağmen, Juiced, bisikleti en yüksek dereceli 1.300W elektrik gücü sağlayan 25A’lık bir kontrolör ile donatılmış.

Bu daha yüksek güç seviyesi en çok iki alanda fark edilir: hızlanma ve yokuş tırmanma. Yeni modelin her iki kategoride de yüksek puan alması muhtemel.

Yeni kademeli model ile mevcut Cross Current X arasındaki iki temel fark, çerçeve tasarımı ve pil kapasitesidir.

Bu incelemeyi Micah Toll yapmış, eline sağlık… Bizde türkçeleştirip paylaştık.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir