Giriş Yap
Feci Motosiklet Kazası Ama Bu Kazada Çarpışma Yok

feci kaza 1

Feci Motosiklet Kazası Ama Bu Kazada Çarpışma Yok. Çift Silindir kanalını biliyorsunuzdur, bilmeyenlerde öğrenmiş oldu. Feci bir kaza başına geliyor. Detayı ile bizlere aktarmış. Kaza epey kanlı olduğu için daha fazla görüntü koyamadık, ama kendisine facebook sayfasından ve çift silindir youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

feci kaza 1

10 gün önce salakça bir kaza geçirdim, ameliyat yaklaşık 2.30 saat sürdü. Salakça diyorum çünkü kazada motosiklet var ama üzerinde bile değilim. Arkadaşlarım duyunca; insanları her zaman uyardığın bir konuda kendin nasıl böyle bir hata yaptın diye bana şaşırdılar.

Kazaya gelirsem, iftara kadar oyalanmak adına motosikletimin zincirini yağlamak için standa aldım ve güzelce temizledim, sonrasında her zaman olduğu gibi çalıştırıp zincir dönerken yağını uzaktan sıkıp hemen işi bitirecektim. Yağ spreyini elime aldım tam sıkacaktım ki bir yerin istediğim gibi temizlenmediğini fark ettim ve bir elimde bez bir elimde yağ spreyi öyle düşünmeye başladım, aynı zamanda kendi kendime ‘lan ÇS bezi oraya sokarsan elini kapar’ diyorum. Ne olduysa birden bezi soktum ve düşündüğümde başıma geldi, parmaklarım bezle birlikte arka dişliden geçti. Elimdeki eldiveni çıkartıp parmaklarımı gördüğüm an hemen anneme 112 yi araması için seslendim, tabii o arada her taraf kan içinde olmuştu ve gören herkes yanıma koştu. Ancak orada yapılacak bir şey yoktu, kardeşime ambulans gelene kadar turnike yapmasını söyledim.

Motosikleti standa almam arka amortisörün üzerinde yük olmaması zinciri biraz bollaştırdı ve parmaklarımın hemen kopmasını engelledi, özellikle 3. parmağımı tutan tek şey 1 parça deriydi. Buna da şükür diyorum, bir süre motosiklet süremeyecek olmam biraz üzücü olsa da sol elimi geliştirecek olmam. umarım bu fotoğraflar sizlerin aynı hatayı yapmasına engel olur, şimdiden iyi dilekleriniz için teşekkür ederim .

Geçmiş olsun

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok