Daymak, Avvenire elektrikli araç serisi ön siparişlerinde 300 milyon doları geçti | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
1 ay ago
74 Views

Daymak, Avvenire elektrikli araç serisi ön siparişlerinde 300 milyon doları geçti

Toronto merkezli hafif elektrikli araç (LEV) şirketi Daymak, çeşitli elektrikli araçlardan oluşan Avvenire serisinde 300 milyon doların üzerinde ön sipariş aldığını açıkladı. Avvenire serisi, daha küçük elektrikli bisikletlerden üç tekerlekli elektrikli arabaya ve hatta uçan bir araca kadar çok çeşitli elektrikli araçlar içeriyor.

Daymak, Mart ayında Spiritus elektrikli aracının ön satışını başlattı.

130 mil / sa (209 km / sa) azami hız ile şirket, Spiritus Ultimate’i “piyasadaki en hızlı üç tekerlekli elektrikli şehirdışı aracı” olarak adlandırıyor.

Spesifikasyonu biraz daha düşük olan Spiritus Deluxe, 137 km / sa’lik daha sessiz sürüşte bir azami hıza sahiptir ve bu da onu piyasadaki diğer üç tekerlekli elektrikli araçlara daha yakın hale getirir.

Kampanyanın ilk 30 gününde şirket, elektrikli üç tekerlekli araç için 4.000’den fazla ön sipariş aldığını açıkladı.

Ve ön sipariş taahhütlerindeki şaşırtıcı 300 milyon dolarlık, Spiritus Ultimate’in 149,995 dolarlık bir fiyata sahip olduğu düşünüldüğünde mantıklı olmaya başlıyor. Bizim ülkemizde henüz mümkün değil ama sipariş vermeniz mümkün görünüyor. Gönderimleri olup olmadığını bilemiyoruz. Daha hafif olan Deluxe versiyonun 19.995 $ ‘lık fiyata sahip ve ulaşılabilir görünüyor.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları