Daymak, yüksek kaliteli hafif elektrikli otomobil, e-bisiklet, UTV ve uçan arabayı tanıttı | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
2 ay ago
67 Views

Daymak, yüksek kaliteli hafif elektrikli otomobil, e-bisiklet, UTV ve uçan arabayı tanıttı.

Toronto merkezli Daymak, e-bisikletler ve mobil scooterları, hafif elektrikli motosikletlere kadar çok çeşitli hafif elektrikli araçlarla tanıttı. Ancak şimdi şirket, Kanada’da yerel olarak üretilecek olan Avvenire olarak bilinen çok daha yüksek kaliteli bir ürün yelpazesini açıkladı.

Terra

Daymak Terra, daha önce nadiren gördüğümüz bazı benzersiz yeni özelliklere sahip, her türlü arazide kullanılabilen bir elektrikli bisiklettir.

Foras

Daymak Foras, kapalı, yatay bir elektrikli bisiklettir. Sürücü sırtüstü yatar ve geleneksel bir bisiklet gibi pedal çevirir.

Tek yolcu hafif elektrikli araç, 200 km (120 mil) menzile sahiptir ve normalde GPS tabanlı hırsızlık alarmı ve yedek kamera gibi daha büyük araçlar için ayrılmış teknolojiye sahiptir.

Tectus

Daymak Tectus, çeşitli yüzeylerde ve her türlü hava koşulunda mücadele etmek için tasarlanmış, dört tekerlekten çekişli (üç tekerlekli bir moto-bisiklet olduğu için üç tekerlekten çekişli) bir mobil e-scooter’tır.

Aspero

Daymak Aspero, yüksek kaliteli bir elektrikli ATV – elektrikli pazarda şimdiye kadar çok fazla ilgi görmemiş bir sektör. Daymak, Aspero‘nun “birden fazla arazi türüne ve sürüş koşullarına uyarlanabilir ve kamp, ​​avcılık ve vahşi doğayı keşfetmek için mükemmel” olduğunu iddia ediyor.

aspero

Avvenire serisindeki diğer hafif elektrikli araçların birçoğu gibi, ATV Aspero da yerleşik güneş panellerinden beslenen bir şarj içeriyor.

Aynı zamanda arka depolama, pulluk / römork bağlantısı ve iki saatte dolan hızlı şarj süresine sahiptir. Çoğu hafif elektrikli araç 4-8 saat arasında şarj olduğu, bu oldukça hızlı bir şarj!

Spiritus

Daymak Spiritus, Arcimoto FUV ve Electra Meccanica SOLO gibi diğer üç tekerlekli elektrikli araçlara benzer şekilde, kurbağa yavrusu üç tekerlekli motosiklet formatına sahip iki koltuklu bir elektrikli otomobildir.

Daymak, diğerlerinden farklı olarak, Spiritus‘un 1.8 saniyelik 0-60km süresiyle “dünyanın en hızlı üç tekerlekli arabası” olacağını iddia ediyor.

Daymak Avvenire Spiritus

Diğer özellikler arasında güneş enerjili yavaş şarj, WiFi bağlantısı, klima ve eksiksiz bir eğlence sistemi bulunmaktadır. Menzil 400 km (250 mil) olarak belirtilmiş.

Skyrider

Önceki beş elektrikli araç yeterince ilginç değilmiş gibi, Daymak kişisel bir elektrikli uçan cihaz olan Skyrider ile tüm ilgiyi çekti.

Bu bize pek bir şey anlatmıyorlar, sadece “SKYRIDER, uçabilen zarif ve yüksek performanslı bir elektrikli araç. Trafik yok, araba yok, kirlilik yok. Geleceğe uçuyor. ” diyorlar. Skyrider satışa çıkmış ve Daymak sitesinde ön satışa konulmuş. Order now butonuna tıklayarak ön sipariş verebiliyorsunuz. 250bin $’ınız (1,953.125 TL) varsa hemen bir sipariş verebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları