Avantura Choppers, 2000cc V-Twin ile çıkıyor.

Hintli iki tekerlekli araç alanı, özellikle performans bölümünde son birkaç yıldır çok fazla yeniliğe tanık oldu. Artan harcama gücü ve performans isteği ile daha büyük motosiklet talebi ülkede istikrarlı bir artışa tanık oldu. Avantura Choppers motosikletlerin tüm bileşenleri Hindistan’da yapıldı. Avantura Choppers, 2000cc V-twin motoruyla güçlendirilecek iki yeni birinci sınıf motosiklet çıkaracak. Hindistan markası motor sürücülerinin artmasıyla doğru orantılı şekilde firmaların artmasını sağlıyor.

blank
ABD’den S & S motoruyla güçlendirileceklerini ve 6 vitesli bir şanzımanı kullanacaklarını biliyoruz. Süspansiyon bileşenleri Progressive’den tedarik edilmiş ve frenleme donanımı Beringer tarafından sağlanmıştır. Motosikletler ARAI ile anlaşmalı olarak çıkartılacak, bu da, Hindistan’da satın alabileceğiniz birkaç iyi model arasında olacağı anlamına geliyor.

blank
Avantura Choppers kurucusu Gaurav Aggarwal, markayla ilgili olarak şunları söyledi: “Avantura Choppers markası, üstün kalite ve üstün gücü simgeliyor. Bunu aklımızda tutarak, bu şaheseri ürettik.

Şirket aynı zamanda ARAI tarafından da anlaşmalı imal edilen bir dizi aksesuar piyasaya sürülecek. Avantura Choppers iirket yetkilileri, 1.600 cc ve üzeri segmentteki talebin önümüzdeki beş yıl içinde büyük oranda artacağını ve pazar payının yüzde 7 ila 8’ini elde etmeyi planladıklarını söylemiş.

Kaynak: zigwheels

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir