100.000TL – 150.000 TL bütçeye uygun motosikletler | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
6 sene ago
1331 Views

Motosikletlerin şahı olarak görülebilecek BMW K 1600 GTL Exclusive modeli touring
tarzları içerisindeki adeta gizli bir mücevher niteliğinde. 150 ile 175 hp arasındaki motor güç seviyesi ve 6 silindir üzerinde silindir sayısının bulunması, onun ne kadar önemli ve ne kadar güç gösterisi yapabileceğine işaret.

 

MV AGUSTA F4 1000 rr modeli süper sport tarzları içerisinde size önerebileceğimiz ve fiyat olarak da 100.000 TL’nin üzerinde bulunabilen nadir parçalardan bir tanesi. 176 ile 200 hp arasındaki motor gücü zaten size bu canavarın ne kadar tehlikeli ve kan çekici bir özelliğe sahip olduğunu ortaya koyuyor. Yapısında çift silindir bulunması vites yapısının ise manuel olması onun daha kullanışlı bir halde olduğunun ispatı niteliğinde.

 

Zaten motosiklet deyince Harley, Harley deyince FLHXSE2 CVO Street Glide akıllara geliyor. Onun cüsse ve karizması, adeta yolda yürüyen bir dinazoru andıran şehvetli duruşu sizin yolda rahat bir yolculuk yapmanızı sağlar. Chopper tarzları içerisinde 100.000 TL’nin üzerinde bulabileceğiniz bu çılgın görünüşlü akbabanın size büyük bir cesaret vereceğinden emin olabilirsiniz.

Yorum Ekle
Etiketler: , , , ,

3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları