Şehirde kendini ispatlamış scooter

Günlük ulaşımınız, eğlenceli kaçamaklar ve geri kalan her şey için şehir yaşantısının ritmini yansıtan bir scooter seçin. Yamaha BW’S 125’i seçin.

125cc gücünde, 4 zamanlı, yakıt enjeksiyonlu motor sık duruş kalkış gerektiren şehir içi seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz atikliği sağlar. Büyük, tüm arazilere uygun tipte lastikler ve Birleşik Fren Sistemi tüm koşullarda mükemmel kontrol sunar. Şehirde atik ve kolay yönlendirme için tasarlanan şasi, dayanıklı ve sağlamdır.

Güçlü motor ve iki kişilik koltuk sayesinde yolcunuz olduğunda zahmetsiz kullanım sağlar. Koltuğun altında yüzünüzü tam olarak koruyan kaska uygun bir boşluk bulunmaktadır. Şehirde veya şehir dışında hayatın tüm getirdikleri için Yamaha BW’S 125’i seçin. Şehirde kendini ispatlamıştır.

Ürün detayları

Motor

Motor tipi Tek silindir, 4-zamanlı, hava soğutmalı, 4-subap, SOHC
Motor hacmi 125,0cc
Çap x Strok 52,4 mm x 57,9 mm
Sıkıştırma oranı 10 : 1
Maksimum güç 6,7 kW @ 7.500 dev./dk.
Maksimum tork 9,6 Nm @ 6.000 dev/dk.
Yağlama Islak karter
Yakıt sistemi Elektronik Yakıt Enjeksiyonu
Ateşleme sistemi TCI
Çalıştırma Elektrik
Şanzıman V-Kayışı Otomatik

Şasi

Ön süspansiyon Teleskopik çatal
Ön teker hareketi 78 mm
Arka süspansiyon Tek kol
Arka teker hareketi 71 mm
Ön fren Hidrolik tek disk, Ø 189 mm
Arka fren Kampana , Ø 150 mm
Ön lastik 120/70-12
Arka lastik 130/70-12

Boyutlar

Toplam uzunluk 1.910 mm
Toplam genişlik 715 mm
Toplam yükseklik 1.110 mm
Sele yüksekliği 780 mm
Tekerleklerarası mesafe 1.290 mm
Minimum yerden yükseklik 130 mm
Islak ağırlık 121 kg
Yakıt tankı kapasitesi 6,0 litre

Özellikler

Eşsiz tasarım

Şehir scooterı özelliğinden ödün vermeden BW’s 125 eşsiz bir stille piyasaya çıkıyor. Özgün tasarımıyla diğerlerinden ayrılırken, şasisi ve eğlenceli, sportif grafikleri ne kadar özel olduğunu vurgulamaktadır. Şehir şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlaması için tüm arazilere uygun tipte lastiklere sahiptir.

Dayanıklı şasi

Dayanıklı şasi

BW’s 125, şehirde de kullansanız sahilde de, dayanıklı bir scooterdır. Kolay kontrol için yeterince hafif olan bu scooter güçlü, çıplak bir şasiye ve şık, güçlü ve maskülen bir tasarıma sahiptir. Ekstra geniş gidon viraj alırken maksimum kontrole sahip olmanıza yardımcı olur.

Yakıt enjeksiyonlu motor

Yakıt enjeksiyonlu motor

BW’s, çok özel 125 cc yakıt enjeksiyonlu ve hava soğutmalı bir motora sahiptir. İki kişilik seyahat için ihtiyaç duyulan gücü sağlamanın yanı sıra dur-kalk yaptığınız şehir içi ulaşımlar için çok önemli unsurlar olan devir gücü ve atiklik özelliklerine sahiptir. Yakıt enjeksiyonu sayesinde oldukça verimlidir. Böylece tüm gün yakıt doldurmadan gezebilirsiniz, yani cebinizi de yakmaz.

Dinamik farlar

Dinamik farlar

BW’s 125’s farları diğerlerinden en fazla ayrılmasını sağlayan ve fark edilebilen özelliklerinden biridir. Scooter’da bulunan diğer benzersiz şehir tasarımına sahip bileşenlere uyum sağlayan çift ön far, güçlü ve yoğun ışığıyla ön kısmın dinamik görünümüne özel bir katkıda bulunur– gün ve gece iyi yol görünürlüğü sağladığını söylemeye gerek bile yok. Aynı durum, özgün arka far için de geçerlidir.

Yol tutuşu ve tepki

Yol tutuşu ve tepki

Nereye giderseniz gidin istikrarlı, konforlu sürüş için BW’s 125, 12 inç, tüm arazilere uygun lastiklere ve offroad tarzı bir çift arka şok emiciye sahiptir. Ön ve arka tekerlekler arasına eşit olmayan fren basıncı uyguladığınızı hisseden ve dengesizliği gidermeye çalışan Yamaha’nın Birleşik Fren Sistemi sayesinde ekstra kontrol sunar.

Pratik özellikler

Pratik özellikler

Yolculuğunuzu mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmek için, BW’s 125’in bir tam yüz kaskı taşıyacak kadar yeterli sele altı bölmesi vardır. İki kişilik sele sayesinde yol arkadaşınız da bu seyahatten en az sizin kadar keyif alır. Diğer eşsiz ayrıntılar arasında ustaca tasarlanmış gösterge paneli bulunmaktadır.

Fiyat detayı

BW’s 125

Satis fiyatina %18 KDV ve %8 OTV dahildir.

TL 6.590,00

Facebook Yorumları

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here