Şehirde kendini ispatlamış scooter

Günlük ulaşımınız, eğlenceli kaçamaklar ve geri kalan her şey için şehir yaşantısının ritmini yansıtan bir scooter seçin. Yamaha BW’S 125’i seçin.

125cc gücünde, 4 zamanlı, yakıt enjeksiyonlu motor sık duruş kalkış gerektiren şehir içi seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz atikliği sağlar. Büyük, tüm arazilere uygun tipte lastikler ve Birleşik Fren Sistemi tüm koşullarda mükemmel kontrol sunar. Şehirde atik ve kolay yönlendirme için tasarlanan şasi, dayanıklı ve sağlamdır.

Güçlü motor ve iki kişilik koltuk sayesinde yolcunuz olduğunda zahmetsiz kullanım sağlar. Koltuğun altında yüzünüzü tam olarak koruyan kaska uygun bir boşluk bulunmaktadır. Şehirde veya şehir dışında hayatın tüm getirdikleri için Yamaha BW’S 125’i seçin. Şehirde kendini ispatlamıştır.

Ürün detayları

Motor

Motor tipiTek silindir, 4-zamanlı, hava soğutmalı, 4-subap, SOHC
Motor hacmi125,0cc
Çap x Strok52,4 mm x 57,9 mm
Sıkıştırma oranı10 : 1
Maksimum güç6,7 kW @ 7.500 dev./dk.
Maksimum tork9,6 Nm @ 6.000 dev/dk.
YağlamaIslak karter
Yakıt sistemiElektronik Yakıt Enjeksiyonu
Ateşleme sistemiTCI
ÇalıştırmaElektrik
ŞanzımanV-Kayışı Otomatik

Şasi

Ön süspansiyonTeleskopik çatal
Ön teker hareketi78 mm
Arka süspansiyonTek kol
Arka teker hareketi71 mm
Ön frenHidrolik tek disk, Ø 189 mm
Arka frenKampana , Ø 150 mm
Ön lastik120/70-12
Arka lastik130/70-12

Boyutlar

Toplam uzunluk1.910 mm
Toplam genişlik715 mm
Toplam yükseklik1.110 mm
Sele yüksekliği780 mm
Tekerleklerarası mesafe1.290 mm
Minimum yerden yükseklik130 mm
Islak ağırlık121 kg
Yakıt tankı kapasitesi6,0 litre

Özellikler

Eşsiz tasarım

Şehir scooterı özelliğinden ödün vermeden BW’s 125 eşsiz bir stille piyasaya çıkıyor. Özgün tasarımıyla diğerlerinden ayrılırken, şasisi ve eğlenceli, sportif grafikleri ne kadar özel olduğunu vurgulamaktadır. Şehir şartlarına mükemmel şekilde uyum sağlaması için tüm arazilere uygun tipte lastiklere sahiptir.

Dayanıklı şasi

Dayanıklı şasi

BW’s 125, şehirde de kullansanız sahilde de, dayanıklı bir scooterdır. Kolay kontrol için yeterince hafif olan bu scooter güçlü, çıplak bir şasiye ve şık, güçlü ve maskülen bir tasarıma sahiptir. Ekstra geniş gidon viraj alırken maksimum kontrole sahip olmanıza yardımcı olur.

Yakıt enjeksiyonlu motor

Yakıt enjeksiyonlu motor

BW’s, çok özel 125 cc yakıt enjeksiyonlu ve hava soğutmalı bir motora sahiptir. İki kişilik seyahat için ihtiyaç duyulan gücü sağlamanın yanı sıra dur-kalk yaptığınız şehir içi ulaşımlar için çok önemli unsurlar olan devir gücü ve atiklik özelliklerine sahiptir. Yakıt enjeksiyonu sayesinde oldukça verimlidir. Böylece tüm gün yakıt doldurmadan gezebilirsiniz, yani cebinizi de yakmaz.

Dinamik farlar

Dinamik farlar

BW’s 125’s farları diğerlerinden en fazla ayrılmasını sağlayan ve fark edilebilen özelliklerinden biridir. Scooter’da bulunan diğer benzersiz şehir tasarımına sahip bileşenlere uyum sağlayan çift ön far, güçlü ve yoğun ışığıyla ön kısmın dinamik görünümüne özel bir katkıda bulunur– gün ve gece iyi yol görünürlüğü sağladığını söylemeye gerek bile yok. Aynı durum, özgün arka far için de geçerlidir.

Yol tutuşu ve tepki

Yol tutuşu ve tepki

Nereye giderseniz gidin istikrarlı, konforlu sürüş için BW’s 125, 12 inç, tüm arazilere uygun lastiklere ve offroad tarzı bir çift arka şok emiciye sahiptir. Ön ve arka tekerlekler arasına eşit olmayan fren basıncı uyguladığınızı hisseden ve dengesizliği gidermeye çalışan Yamaha’nın Birleşik Fren Sistemi sayesinde ekstra kontrol sunar.

Pratik özellikler

Pratik özellikler

Yolculuğunuzu mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmek için, BW’s 125’in bir tam yüz kaskı taşıyacak kadar yeterli sele altı bölmesi vardır. İki kişilik sele sayesinde yol arkadaşınız da bu seyahatten en az sizin kadar keyif alır. Diğer eşsiz ayrıntılar arasında ustaca tasarlanmış gösterge paneli bulunmaktadır.

Fiyat detayı

BW’s 125

Satis fiyatina %18 KDV ve %8 OTV dahildir.

TL 6.590,00

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here