Efsane Vespa PX 150 geri döndü.

Dünyanın en ünlü scooterının geçmiş ile günümüz arasındaki bağlantıyı simgeleyen PX, yenilenen tasarımı ve donanımıyla tekrar sokaklarda. İlk piyasaya çıkan PX modelinden itibaren otuz üç yıl geçmesine rağmen efsane hiçbir zaman sona ermedi. Otuz üç yılda tüm dünyada satılan 3.000.000’dan fazla PX’in büyük bir kısmı halen dünya sokaklarında geziyor. Bu yanlızca scooterın ünlü sağlamlığının ve güvenlirliğinin değil aynı zamanda her Vespa ile sahibi arasında kurulan sağlam bir bağın kanatıdır.

Özellikler

Vespa PX revize edilmiş teknik içeriği ve tarzıyla göz kamaştırıyor. Benzersiz stili, en ağır emisyon standartlarına uyum sağlayan motor ve klasik dört vites transmisyon özellikleri, Vespa PX’i seçkin ve benzersiz kılıyor. Mevcut Vespa serilerinde, PX, gidonda dört vitesli transmisyon sunan tek modelidir. Tüm modanın önüne geçen belirgin tasarımıyla, hayranları için gerçek bir gerekliliktir.

Tasarım

Vespa PX, otuz yıldan uzun süredir başarısında belirleyici olan sade ve şık temel çizgilerinin tamamını korumaktadır. Belirgin tarz, fonksiyonellik ve kullanım kolaylığı, çelik kaportanın efsane sağlamlığı, basit ve dayanıklı motorun güvenirliği PX’in güçlü yönlerindendir. PX’te yanlızca retro stilin keyfini çıkarmazsınız, mükemmel enstrüman paneli tasarımı, şık far ve sinyal lambaları ile sürüş konforunu da yaşarsınız.

Teknik Detaylar

Vespa karakterinin yapısal bir parçası olan helezon yay ve çift etkili hidrolik şok emici ile çalışır. Arkada, süspansiyon bileşenleri, aynı zamanda salınım kolu işlevi gören motor, transmisyon haznesine bağlıdır. 10″ tekerlekte, 3.50″ lastikler bulunmaktadır. 200 mm paslanmaz çelik ön disk freni, mükemmel modülabilite için, arkada, güçlü ve güvenilir bir 150 mm kampanalı fren ile tamamlanmaktadır. Kısacası PX’in seçilmesi, toplam sürüş zevkinin seçilmesi anlamına gelir.

Renkler

 

3.950 €

* Bu fiyatlara plaka masrafı, tescil, trafik sigorta ücreti ve opsiyonel aksesuar bedelleri dahil değildir.

 

Motor Tek silindir 2 zamanlı
Silindir Hacmi 150 cc
Max Güç 8,2 Hp
Max Tork 11.9 Nm 4.000 rpm
Besleme Karbüratör ile kurşunsuz benzin
Soğutma Hava
Debriyaj 4 Vitesli Islak Tip Çoklu Balatalı
Vites 4 Vites
Arka Fren 150 mm Kampana Tip
Ön Fren 200 mm Disk
Ön Lastik İç Lastiksiz 110/70-11′
Arka Lastik İç Lastiksiz 120/70-10′
Uzunluk 1.810 mm
Genişlik 740 mm
Aks Aralığı 1.260 mm
Sele Yüksekliği 810 mm
Yakıt Deposu 8.2 Litre
Egzost Çıkışı Euro 3 Normlarında

 

Facebook Yorumları

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here