satılık motosikletler

X Mobility, düşük maliyetli e-bisikletler, e-scooterlar ve e-motosikletler içeren elektrikli serisini piyasaya sürdü

X Mobility, düşük maliyetli e-bisikletler, e-scooterlar ve e-motosikletler içeren elektrikli serisini piyasaya sürdü.

Yeni bir kişisel elektrikli araç şirketi, son zamanlarda etkileyici bir büyüme gösteren bir segmente katılarak, yepyeni bir giriş yaptı . X Mobility girişimi, halihazırda çok çeşitli hafif elektrikli araçları sergiliyor.

X Mobility’nin piyasaya sürdüğü ilk üç ürün arasında elektrikli bisiklet, e-scooter ve e-kaykay bulunuyor.

Üçünün hiçbiri yüksek güçlü değil, ancak bu hepsinin nispeten düşük fiyat puanları elde etmesine yardımcı oluyor.

X Mobility H01 elektrikli bisiklet

Şirketin ilk e-bisiklet modeli, 20 inçlik katlanır bir elektrikli bir bisiklet.

Bisiklet 25 km / saat azami hıza kadar iten 350 W arka göbek motoruyla donatılmış olarak gelir. Bisiklet, birlikte verilen çamurlukların dışında çok fazla ekstra konfor veya süslü özellik taşımıyor, ancak taşımayı kolaylaştırmak için kompakt bir şekilde katlanıyor.

Küçük 187 Wh, kompakt boyutunu çerçeve borularında düzgün bir şekilde gizlemek için kullanır ve bu da H01’in tipik bir katlanır bisikletten başka bir şey olduğunu hızlı bir bakışta anlamayı zorlaştırır.

xmobility bicycle
xmobility bicycle

M1 e-kaykay ve i1 elektrikli scooter

Sabah işe gidip gelirken veya keyifli kısa gezileri sevenler için X Mobility, M1 elektrikli kaykayını ve i1 elektrikli scooter‘ını da sergiliyor. 539 $ fiyatla satılan M1 elektrikli kaykay, bir çift 300W hub motor ve bir 187 Wh pil kullanarak 22 mph (35 km / s) azami hıza ulaşıyor.

İ1 elektrikli scooter 599 dolardan biraz daha pahalı. Daha önce gördüğümüz temel elektrikli scooterların çoğundan daha şık bir tasarıma sahiptir. 300W’lık bir göbek motoru, 270 Wh’lik bir pil ile birleştirilerek i1’e 25 km / s’lik bir azami hız sağlanıyor.

Henüz piyasaya sürülecek elektrikli moped ve e-motosikletler

X Mobility, daha küçük elektrikli scooter, e-bisiklet ve e-kaykay sunarak işe başlarken, şirketin piyasaya sürülmemiş ürünleri daha da cazip geliyor.

Z1 olarak bilinen elektrikli bir moped ( Super73 Z1 ile karıştırılmamalıdır ) ve T1 ve T2 olarak adlandırılan bir çift elektrikli motosiklet henüz piyasaya sürülmedi, ancak tasarım çizimlerini görebiliyoruz.

Henüz teknik özellikleriyle ilgili herhangi bir bilgimiz veya çıkış tarihi için bir tahminimiz yok. Ancak tasarımlar, X Mobility‘nin düşük maliyetli elektrikli mobilite cihazlarından daha büyük çıkışlara imza atacağını kanıtlıyor.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir