VOGE, ER 10 elektrikli motosikletini piyasaya sürdü

by motosiklet
11 ay ago
145 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

VOGE‘nin EICMA 2019’daki standındaki benzinle çalışan motosikletlerin bolluğuna rağmen, yeni elektrikli motorsikletleri, en dikkat çekenlerden oldu. Milano Motosiklet Şovu’ndaki yeni parlak VOGE ER 10 elektrikli motosikletinden çekilirken, 250cc seviyeli benzinli modeller gözden düşmeye başlayacak gibi görünüyor. Bunu engelleyen tekşey menzil ve fiyat gibi önemli etkenler.

VOGE ER 10, bu hafta EICMA 2019’da ilk büyük çıkışını yapmış oldu ama bu onun ilk tanıtımı değildi, sadece bizler az tanıyoruz.

Temeli iki yıl önce çıkan ve daha sonra görünüşe göre kenara itilmiş elektrikli bir motosiklet konsepti olan Sur Ron White Ghost‘a dayanıyor. VOGE tasarım ve haklarını Sur Ron’dan satın aldı ve onunla birlikte çalıştı ve sonuçta VOGE ER 10 olarak ortaya çıktı.

VOGE ER 10’un sıvı soğutmalı ve hareketli kolu 6 kW (8 hp) orta tahrik motorlu motoru, hız derecesi için oldukça küçüktür, ancak gerçekte 14 kW (18,8 hp) tepe gücü ortaya koyabiliyor. Sportif hızlanma için sadece 115 kg (250 lb) ağırlığındaki bir bisiklet ve çok sade bir görüntüye sahip denebilir. Belkide daha agresif görünmeli, minimalist tarzı benimsememeli.

4,2 kWh batarya paketi ile tek bir şarjla 100 km (62 mil) sürebilirsiniz, ancak bu aralığın hangi hızda değerlendirildiği belli değil. Benzer elektrikli motosikletlerin verimliliğini göz önünde bulundurarak, motosikletin en yüksek hızına ulaşmak için motosikletlerin yaklaşık yarısında ya da yaklaşık 50 km / sa (31 mil / sa) hızla seyahat etmeniz gerekebiliyormuş.

Ancak VOGE bize ER 10’un 120 km’nin (75 mil) üzerinde 30 km / s’de (22 mil / saat) hıza ulaşabileceğini gösteren bir başka gerçek veri noktası veriyor.

17 inç tekerleği ve bir spor sürüş duruşuyla, VOGE ER 10 kesinlikle bu konudaki başarısını umursamamazlık yapamayız.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments