Uygun Fiyatlı LS2 FF353 Kask Tanıtımı

0
870

LS2 FF353 Kapalı Motor Kaskı Polikarbon dış kabuğa sahip, çok uygun fiyatlı olmasından dolayı başlangıç motoru için ideal bir kask’tır.

Fakat bir trikompozit kask kadar korumayacaktır. 3 farklı kabuk boyutu ( xs-s, m-l, xl-xxl ) , ECE 22.05, DOT ve NBR 7471 Güvenlik Sertifikaları, A sınıfı polikarbonat malzemeden yapılmış yüksek darbe dirençli ön vizöre sahiptir. Spor motor sürücüleri, naked motosiklet sürücüleri, enduro motosiklet kullananlar alabilir.

Pinlock buhar camı takılabilir özellikli vizöre sahiptir. Pinlock sıkılık ayarı vizör üzerinden yapılabilir özelliktedir ve pinlock takarken arada hava kalmamasına özen gösterirseniz buğu yapmasını maksimum şekilde engellemiş olursunuz. Nefes alabilen, antialerjenik çıkarılabilir ve yıkanabilir iç astara sahiptir. Astarını yıkarken yıkama talimatlarına uymaya çalışın çünkü kolay yıpranabilir ve eski antialerjik yapısını korumayabilir. Bluetooth ve interkom kullanımına uygun yapı, Rüzgar kırıcı boyun rulosu, Nefes itici deflektör burunluk, Çene altı rüzgar perdesi, Mikrometrik bağlantı kayış tokası, Geliştirilmiş havalandırma kanalları vardır.

Bir üst model olarak LS2 FF323 veya LS2 FF396 alınabilir. Tron modeli alınabilir, Daha üst model arayanlar LS2 ff397 veya CR1 modeline bakabilirler.

LS2 FF396
LS2 FF396

Orjinal kumaş taşıma kılıfı, Ön Cam Beyaz renklidir, Ortalama ağırlık : 1250+-50 gr ( xs>xxl ).

LS2 FF353 DEADBOLT MAT SIYAH-MAVI KASK

https://www.motosikletaksesuarlari.com/LS2-FF353-DEADBOLT-MAT-SIYAH-MAVI-KASK_44120.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here