Ünlüler ve Motosiklet

4
4225
ünlüler ve motosiklet
ünlüler ve motosiklet

Yaşlı, ihtiyar, genç, kadın ve erkek demeden, her kesimden motosiklet tutkusu olan kişilere rastlıyoruz. Hatta minik çocukların bile motosiklet tutkularını resmeden bir çok kanıt ve yazılar var. Motosiklet insanın hayatına girdiği zaman, çıkması çok zor oluyor. Özellikle güneşli ve sıcak havalarda ünlüler arasında da motosiklet tutkunu olan kişilerin olduğunu fark ediyoruz. İşte Ünlüler ve Motosiklet

Pınar Altuğ

pınar altuğ
pınar altuğ

Özellikle güneşli ve sıcak günlerde mutlaka motosiklet turu yapıyor. Ünlü ve güzel oyunca Vespa model motosikletiyle İstanbul sokaklarını turluyor. Kaskını ve motosiklet montunu da ihmal etmediğini söylememiz gerekir. Motorcunun da bir uyması gereken modası var.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Çağla Şikel ve Emre Altuğ
Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Yakın bir zamanda ayrıldılar ama, biz yine de isimlerini beraber zikredelim dedik. Bu eski ikili de motor hayranı ve yazın arabadan çok, ulaşımlarını motorları ile sağlıyorlar. BMW marka motosikletleriyle gezintiye çıkıyorlar. Belki trafikte rastlayabilirsiniz.

Serdar Bilgili

Serdar Bilgili
Serdar Bilgili

Yaz aylarının büyük bir çoğunluğunu Bodrum’da geçiren Beşiktaş spor kulübünün eski başkanı Serdar Bey, bodrumda ulaşımını motosikletiyle sağlıyor. Yatından karaya çıktığında araba değil, çift tekerlekli motosikletine binmeyi ve yazı güzel havasından mahrum kalmamayı yeğliyor.

1386145250812

Club 29 serilerinin patronu olan Fadıllıoğlu, hiç arabaya binmiyor. Yaz ve kış BMW marka motosikletiyle işlerini hallediyor.

Atilla Saral

Atilla Saral
Atilla Saral

Mükemmel bir motora sahip olan oyuncu Saral, kocaman Honda Goldwing motosikletiyle yaz güneşinde İstanbul sahillerinde dolaşıyor. Oyuncuyu yazın İstanbul sahillerinde motoruyla dolaşırken görmeniz mümkün.

Hüsnü Şenlendirici

Hüsnü Şenlendirici
Hüsnü Şenlendirici

Klarnetin üstadı olarak andığımız Hüsnü bey, aynı zamanda büyük bir motor tutkunuymuş. Sürekli motoruyla beraber İstanbul gecelerinde dolaşan Şenlendirici, Yamaha motoruyla tutkusunu yaşayan ünlülerden birisidir.

Facebook Yorumları

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here