Ünlüler ve Motosiklet

by motosiklet
5 sene ago
123 Views

Yaşlı, ihtiyar, genç, kadın ve erkek demeden, her kesimden motosiklet tutkusu olan kişilere rastlıyoruz. Hatta minik çocukların bile motosiklet tutkularını resmeden bir çok kanıt ve yazılar var. Motosiklet insanın hayatına girdiği zaman, çıkması çok zor oluyor. Özellikle güneşli ve sıcak havalarda ünlüler arasında da motosiklet tutkunu olan kişilerin olduğunu fark ediyoruz. İşte Ünlüler ve Motosiklet

Pınar Altuğ

pınar altuğ

pınar altuğ

Özellikle güneşli ve sıcak günlerde mutlaka motosiklet turu yapıyor. Ünlü ve güzel oyunca Vespa model motosikletiyle İstanbul sokaklarını turluyor. Kaskını ve motosiklet montunu da ihmal etmediğini söylememiz gerekir. Motorcunun da bir uyması gereken modası var.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Çağla Şikel ve Emre Altuğ

Yakın bir zamanda ayrıldılar ama, biz yine de isimlerini beraber zikredelim dedik. Bu eski ikili de motor hayranı ve yazın arabadan çok, ulaşımlarını motorları ile sağlıyorlar. BMW marka motosikletleriyle gezintiye çıkıyorlar. Belki trafikte rastlayabilirsiniz.

Serdar Bilgili

Serdar Bilgili

Serdar Bilgili

Yaz aylarının büyük bir çoğunluğunu Bodrum’da geçiren Beşiktaş spor kulübünün eski başkanı Serdar Bey, bodrumda ulaşımını motosikletiyle sağlıyor. Yatından karaya çıktığında araba değil, çift tekerlekli motosikletine binmeyi ve yazı güzel havasından mahrum kalmamayı yeğliyor.

1386145250812

Club 29 serilerinin patronu olan Fadıllıoğlu, hiç arabaya binmiyor. Yaz ve kış BMW marka motosikletiyle işlerini hallediyor.

Atilla Saral

Atilla Saral

Atilla Saral

Mükemmel bir motora sahip olan oyuncu Saral, kocaman Honda Goldwing motosikletiyle yaz güneşinde İstanbul sahillerinde dolaşıyor. Oyuncuyu yazın İstanbul sahillerinde motoruyla dolaşırken görmeniz mümkün.

Hüsnü Şenlendirici

Hüsnü Şenlendirici

Hüsnü Şenlendirici

Klarnetin üstadı olarak andığımız Hüsnü bey, aynı zamanda büyük bir motor tutkunuymuş. Sürekli motoruyla beraber İstanbul gecelerinde dolaşan Şenlendirici, Yamaha motoruyla tutkusunu yaşayan ünlülerden birisidir.

Etiketler: , , , , , , ,

4
Kimler Neler Demiş?

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir

[…] motor hayranı. İşte o Dünyaca ünlü 5 yıldızın pahalı motosiklet tutkusu ve fotoğrafları bizdeki motosikletli ünlüleri zaten sizinle […]

Bursa Enduro

Bilgi gerekirse yazabilirim bende ne dersin

hasan dursun

Yazılar güzel, teşekkür

Motopapa

Haber için teşekkürler