TVS Motosiklet Fiyatları 2019 Ekim | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
2 sene ago
931 Views

TVS Motosiklet Fiyatları 2019 Ekim ayına ait’tir

Commuter
TVS APACHE RTR 200Fi 2019 – 18.900,00 ₺
RTR APACHE 180cc 2016 – 11.700,00 ₺
RTR APACHE 150cc 2016 – 10.700,00 ₺

Scooter
Wego 110cc Fi 2019 – 12.900,00 ₺
TVS JUPİTER Fİ EUROIV 2019 – 11.900,00 ₺

Kaynak: tvsturkiye

Apache RTR 200 FI 4V

RTR 200 FI 4V modeli, kendi sınıfında ileri teknoloji ürünü A-RT Kaydırmalı Debriyaj özelliğine sahip ilk motosiklettir. Kökleri yarış pistine dayanan bu teknoloji, RTR 200 FI 4V motorun içine işlemiş yarışçı ruhunu yansıtmaktadır. Özel ve şık tasarımıyla atılgan bir yarış motoru görüntüsüne sahip bu model, sizi harekete geçirecek.

Apache RTR 180 CC

YARIŞ PİSTİNE GÖRE TASARLANDI

RTR 180 HYPER EDGE motosikletin görünümü ve duruşu, Apache Yarış Grubundaki yarış pisti teknolojisi ve yarışla ilgili parçaların birleştirilmesi ile tasarlandı. Motosikletin göze çarpan aerodinamik şekli, Yarış Ergonomisini de beraberinde getiriyor. Yeni Depo Derinliği ve Maksimum hız ile 0-60 tur zamanını gösteren yeni Veri kaydı olanakları birer ilk niteliğinde.

Apache RTR 150 CC

YARIŞ PİSTİNE GÖRE TASARLANDI

RTR 150 HYPER EDGE ( Racing Throttle Response 150 – Yarışçı Gaz Tepkisi) adıyla uyumlu gaz kelebeği motosikletin görünümü ve duruşu, Apache Yarış Grubundaki yarış pisti teknolojisi ve yarışla ilgili parçaların birleştirilmesi ile tasarlandı. Motosikletin göze çarpan aerodinamik şekli, Yarış Ergonomisini de beraberinde getiriyor. Yeni Depo Derinliği ve Maksimum hız ile 0-60 tur zamanını gösteren yeni Veri kaydı olanakları birer ilk niteliğinde.

Jupiter FI

TVS JUPITER’İN EŞSİZ ÖZELLİKLERİ

POŞET ASKILARI
Scooter’ınız, 3 kg’ye kadar yüklerinizi taşıyabilen iki “Poşet Askısı”na sahiptir. Askıların biri gidonun altında kalacak şekilde arka panelde, diğeri ise selenin ön tarafının altındaki ön muhafazada bulunur

MFR FAR
Scooter’ınız karanlıkta daha iyi görüş sağlamak için ‘Halojen ampul’lü ve “Çok Odaklı Reflektör”lü fara sahiptir. Ayrıca şehir içinde sürüş için kafanın her iki tarafında çift pilot lamba bulunur.

LED FREN LAMBASI
Scooter’ınız, görünürlüğü artıran ve mükemmel bir görünüm sağlayan bir “LED Fren Lambası”na sahiptir.

SESLİ UYARICI
Scooter’ınız, sinyal lambalarının ‘AÇIK’ olduğunu belirterek diğer sürücülere rahatsızlık verilmesini önleme amaçlı bir “Sesli Uyarıcı”ya sahiptir. Sesli uyarıcı zorunlu aksesuar olarak mevcuttur.

Wego

TVS WEGO’nun yüksek rijitliğe sahip çerçeveyle entegre edilmiş ‘ağır metal bir gövdesi’ vardır. Bu özellik aracınızın sağlam, sessiz, titreşimsiz ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Metal gövdenin gereken yerleri yüksek kaliteli ABS plastik ile tamamlanmıştır. WEGO’nun yakıt verimliliği bulunan motoru Dijital Endüktif Deşarjlı Ateşeleme ile kontrol edilir ve motorunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan ‘Güç-Ekonomisi’ moduna sahiptir.

 

Etiketler: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları