Thrustcycle Bumble Bee

by motosiklet
3 sene ago
72 Views

Legoya benzeyen bu araç yeni Bummble Bee… Genellikle bu tarz araçlar zor üretim koşullarından çıkıp, bir çok tasarımcı tarafından elden geçirilir ve sonuçta pahalı bir araç kategorisinde yer alırlar. Bu tarz teknolojilerde hep bu tip düşünce vardır ve proje başlamadan rafa kaldırılır. Futurizm takılan bu tasarımlar o ya da bu firmalara kendilerini beğendirmek isteyen tasarımcıların, sponsor bulma sevdalarınıda içlerinde barındırıyordu.

Yeni teknolojik arabalarda olması gereken teknolojide değil bir alt sınıfta yer alıp yüne çok pahalı fiyatlara üretilmektedirler. Yani fabrikasyon olmayan herşey tasarımdan çıktığında 2 kat daha pahalı miktarlara alıcısına ulaşmadan gereksiz bulunmaktadır. Sadece pahalı olduğundan yoksa güzel olmadığından değil. Bu tarz tasarımların 3D yazıcılarla değişerek, ucuzlayacağını düşünüyoruz.

Thrustcycle‘ın Bumble Bee projesine katılan Lit Motosiklet şirketinin yapımda katkısı büyük, aslında yüklenici firma. Satış kanalını güçlendirerek satacaklarını düşünüyorlar. Hayırlısı olsun. Sizce bu model satılır mı?

Etiketler: , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir