Tesla’nıza ücretsiz şarj

tesla-charger

Tesla, tatilde olan otomobil sahiplerininin zamanından tasarruf edebilmesi için Supercharger istasyonlarını ücretsiz yaptığını açıkladı.

Tesla, otomobillerindeki teknolojilerle müşterilerine birçok imkan sunmaya devam ediyor. Sabah Tesla’nıza bindiğinizde yepyeni bir teknolojik özellik indirilmiş ve başlatılmış bir şekilde karşılaşabiliyorsunuz.

Tesla’nıza ücretsiz şarj

Dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren Tesla Supercharger‘ların tatilde ücretsiz olacağını açıkladı. Bu kararın şarj bekleme sürelerini azaltmak için yapıldığı düşünüyoruz.

Tesla, Supercharger istasyonları tatilciler için ücretsiz yapıldı!

23 Aralık ile 26 Aralık 2021 tarihlerinde Tesla sahiplerinin Amerika’daki belirli Supercharger istasyonlarında saat 19.00 ile 07.00 arasında ücretsiz bir şekilde şarj edebilecekleri ve  kampanya Tesla’nın tüm modelleri (Model X, Model S, Model 3, Model Y) için geçerli olacağı belirtilmiş.

Tesla’nın, web sitesinden yaptığı açıklamada araçlarının hızlı şarj olabilmesi için açtığı Tesla Charger istasyonlarının tatil süreleri kararın amacını şarj sürelerini azaltmak olduğu söylendi. Ancak bu kampanya tatil süreleri boyunca belli saatlerde ve yoğun olmayan Supercharger istasyonlarında geçerli olacak. İstasyonlarında ücretsiz meyve suyu da verilecek Supercharger istasyonları arasında Colorado, Florida, New Mexico, Oklahoma, Oregon, Pennsylvania, Texas ve Utah eyaletleri dahilinde bulunanlar yer alıyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap