Terlemek ve bel bölgesini korumamak ağrıya neden olur

by motosiklet
3 hafta ago
45 Views

Terlemek ve bel bölgesini korumamak ağrıya neden olur. Motosikletle kısa veya uzun bir yol gittiniz, aşırı sıcak veya soğukta korumanız yoksa doğrudan soğuk alıyorsanız fakat siz teri emen bir kumaşa sahip bir mont kullanmıyorsanız ve terli olarak rüzgarı bel bölgenize yiyorsanız zamanla bel bölgesinde defalarca tekrarlanan bu durum size ağrı, böbrek yetmezliği, böbrek ağrısı ve belkide böbrek taşı olarak geri dönecektir.

Hayırlı olsun artık devamlı ağrıyan bir bölgeniz var.

Bunu bilip kendini koruyan motosikletliler bel bölgesine iki kere dikkat ediyor. Koruyamadıysanız, doktorlara gitmeye mecbur kalıyorsunuz, ağrı kesiciler ve sıcak su koymalar filan zamanla işinize yaramayacak, bazıları maden suyu tavsiye edecek, bazıları sıcak kaplıcaları ve  bazılarıda bak bu bitkisel bir ilaç bunu kullan diyeceklerdir. En iyi öneri ise bu durumda kalmamak için terli olan bel bölgesinin rüzgarla temasının zaman içinde önüne geçmek, terli olan bölgenin motosikletten indikten sonra silinmesi gibi gerçek önerilere kulak verin. Kış ayında bel bölgesi için iyi bir bellik kullanın.

Ağrılarınız varsa size önerilerin arkası kesilmeyecektir. Rowatinex, bitkisel bir ilaç onu kullan diyenler olacaktır. Ağrıyı keser ve idrar kanallarını genişletir, oluşan taşın düşmesini sağlar gibi önerilerde verebilirler. Siz ise bir doktora danışmayı seçin. Önerileri gerçek ağızdan alın. En iyi yolu budur, kendi başınıza karar vermeyin, ilaç kullanmayın. Başkalarını kafasına göre davranmayın.

İyi ve sağlıklı sürüşler

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
yurdaer

Üzüntü = Akciğerlerinizi
Aşırı düşünce = Dalağınızı
Kaygı = Midenizi
Nefret, Kırgınlık = Kalbinizi
Yalnızlık= Tiroit bezinizi
Geçmişi unutamama= Safra kesenizi
Korku, Endişe = Böbreklerinizi
Kafaya takma= Sindirim sisteminizi
Kızgınlık, Sinir = Karaciğerinizi YORAR.