Suzuki Bandit 150 Endonezya 2018 Motosiklet Fuarında Ortaya Çıktı

by motosiklet
2 sene ago
84 Views

Suzuki geçtiğimiz günlerde Jakarta’da 2018 Gaikindo Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda (GIIAS) yeni Bandit 150’yi tanıttı. Ne yazık ki, Bandit 150, Suzuki’nin zaten piyasada oldukça iyi durumda olan Gixxer 150’in sahip olduğu yeri işgal edemeyecek ve ilk tercih Gixxer’den yana kullanılacak. Ayrıca, Gixxer gelecek yıl bir güncelleme ile gelecek.

GSX-S150’ye dayanan Bandit 150, masif bir yakıt tankı, tank ekleri ve bir LED far gibi erkeksi tasarım unsurlarına sahiptir. Buna ek olarak, motosiklet aynı zamanda Gixxer 150’den türetilmiş tamamen dijital bir panel konsolu ve çekiciliğini artıran iyi tasarlanmış bir motor ile öne çıkıyor. Motosiklet ayrıca, GSX-S150’den aldığı bir ısı yalıtım katmanı ve bir çift portlu egzoza sahip.

Bandit, 19PS gücü ve 14Nm torkunu ortaya çıkaran 147,3 cc’lik, sıvı soğutmalı, tek silindirli, yakıt enjeksiyonlu bir motora sahiptir. Gixxer’s 154,9cc, tek silindirli motor ise, karbüratörlü ve 4.2PS daha az güç üretiyor. Bununla birlikte, her iki motosiklet de aynı miktarda tork üretir.

Bandit, GSX-S150 ile aynı şasiyi paylaşmasına rağmen, tek parçalı koltuğu yerleştirmek için farklı bir alt çerçeve kullanır. Bunun dışında, kalan parçalar Gixxer 150 ile hemen hemen aynı görünmektedir. Motosiklet, ön ve arka monoshock geleneksel teleskopik çatal kullanır. Fren, her iki uçta da diskler tarafından yapılmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir