Shoei GT Air Kask yüksek performanslı fiber ve organik fiberler ile güçlendirilmiş bir kabuk yapısına sahiptir. Kullananlar gayet memnun, rüzgar dayanıklılığı iyi ve ses geçirmezliği Shoei NXR’dan sonra bence en iyisidir. GT-Air çok hava alır, kış sürüşlerinde ağız bölümüne gelen tarafta 8 adet hava kanalından vizöre doğru hava akımı sağlıyor ve buğuyu engelliyor. Ama nefesiniz ile bir miktar buğu oluşabilir. Pinlock takın zaten takma yerleri koymuşlar. Olmadı traş köpüğü ile silin ve öyle giyin. İşe çok yarıyor.

Shoei GT Air Model Kasklar motosiklet keyfinizi daha artıracak hava sirkulasyon sistemi ile mükemmel dizayn edilmiş ve güneş vizörü bulunan, CNS-1 Pinlock ile beraber gelen daha küçük dış yapıya sahip bir kasktır.

Yola focus olduğunuzda dikkatinizi toplamanızı sağlayan bakış açısı ile yol sesi ve rüzgar sesi tünel testlerinden geçirilerek aerodinamik olarak onaylanmıştır.

Kolay çıkarılabilir, yıkanabilir, hafif, güvenli ve konforu birarada sunan bir modeldir.

Test sürüşleri pilotlar tarafından onaylanmıştır.

EPS sistemi ile şok ve çarpmaya karşı dayanıklılığı artırılmıştır.

Hız testlerinden boynunuza gelen baskıyı dağıtarak zarar görmeniz engellenmiştir.

Güneş vizörü ani ışık çarpmalarına karşı korunmalıdır, ayrıca UV A ve B ışınlarından gözünüzü en etkili şekilde korumaktadır.

Alt ve üst hava girişleri sayesinde hem hava sirkülasyonu sağlanarak, iç hava kanalları ile hava dolaşımını en iyi şekilde sağlamaktadır. Arka kanallar ile hava çıkışını en kolay şekilde yapmaktadır.

Yanak pedleri yüzünüzü saracak şekilde dizayn edilmiştir. Çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz.

Herhangi bir kaza sonrasında kolay çıkarılabilir sistem olan EQRS sistemi adapte edilmiştir. Dışarı doğru çekme halkalarını pedlerin alt kısmında görebilirsiniz.

Shoei GT Air DOT sertifikasına sahip güvenli ve en iyi dizayn edilmiş kasklardandır.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments