Sevgiliyle aşk dolu motor yolculuğu

by melani nilay
5 sene ago
480 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Tadına doyulmayan bir serüvendir ve dünya üzerinde aileden sonra en çok sevilen kişi olan sevgiliyle çıkılan yolculuklar güzel olur ve yolculuğunuz da yaşadığınız sinir bozucu durumlar bile yolculuk esnasından sevgiliniz yanındaysa bu size mutluluktan havalara uçarsınız ve ruhun aynası olan gözler ışıl ışıl parlar ve keyifle tebessüm ederek, birbirinizin ruhuna yolculuk edersiniz ve hatta haritalar üzerinde yeni haritalar keşfetmek istersiniz.

Sevgiliyle aşk dolu motor yolculuğu

Yollar, elleri avuçlarında kalplerini kucaklamış iki ruhun gözlerinde görülür ve sevgilinizle aşk dolu motor yolculuğunda su gibi akıp geçen zamanı takip bile edemezsiniz. İnsanı gezgin olmaya heveslendiren durumlardan biridir. Hep gidilsin istersiniz, her yer görülsün diye hiç evinize dönmek asla aklınızdan geçmez çünkü geri döndüğünüzde ayrı ayrı evlere girilmesin diye düşünmekten başka bir şey düşünemez olursunuz.

Damakta bıraktığı tat ve yürekte bıraktığı izi tamamen sevgili olma durumunun ne kadar eski olduğu ile bağdaştırılabilir ve yeni başlamış veya yol esnasında başlamakta olan bir ilişki ise ilişkiniz nabız atışı her viraj da bedenlerin yakınlaşması ile çıldırarak heyecan içinde olursunuz ve sevgili eskidikçe o heyecan yerini huzura bıraktığını anlarsınız ve beraber en ufak bir korku aklınızın ucundan bile geçmez ve bir kaza olsa ve ölseler hiçbir şeyi umursamaz durumda olursunuz.

Bu yolculukta zaman makinesine binmiş gibi hissedersiniz ve 3 saatlik yolculuk size 30 dakika gibi gelmektedir. Özel motorunuz ile aşk dolu motor yolcuğu tadından yenmez bir yolculuğa dönüşmektedir.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , ,
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Ya, ben dışarıda çok sık görmeye başladım ve çok kıskanıyorum. Böylesine çiftler ne kadar da mutlu gözüküyor. Ben de motor kullanıyorum ama hiç böyle bir an yaşamadım. Bize de kısmet olur belki :)))

Bizi haberdar edin lütfen, emailimiz sizde var

Ek bilgi için email göndersem?