Revolt RV400

Revolt RV400, Eylül ve Ekim aylarında Hindistanda satılmaya başladı. Hayır, ülkemizde henüz yok. Elektrikli modelleri tanıtırken ilk önce Çin’den öncelikli olarak ithal edildiğini hatırlatalım.

Kompakt bir tasarıma, tamamen LED aydınlatmaya ve dijital gösterge konsoluna sahiptir. RV400 premium varyantı, Revolt uygulamasıyla uzaktan çalıştırılabilir. RV 400’ünüzü uzaktan konumlandırmanıza ve çalışması için bir çevre belirlemenize olanak tanıyan yerleşik geofencing teknolojisi vardır. Birinci sınıf, dört yapay egzoz seçeneği sunar.

RV 400, 15amp şarj aleti kullanarak motosikleti her yerden şarj edebileceğiniz dahili bir şarj cihazına sahiptir. Şarj süresi dört saattir. Aynı zamanda evden şarj edebileceğiniz taşınabilir bir bataryaya sahiptir. Bitmiş pilinizi, Revolt’s Mobile değiştirme istasyonlarından birinde yeni bir ünite ile değiştirebilirsiniz. Üzülerek söylüyorum ülkemizde henüz böyle bir hizmet yok.

RV300 daha küçük bir 1.5kW motor ve 2.7kWh değiştirilebilir batarya ve 80 ila 150 km arasında bir sürüş mesafesi sunuyor. Daha büyük RV 400, ARAI sertifikalı bir 156 km menzil sunan 5 kW motora ve 3.24kWh değiştirilebilir lityum iyon aküye sahiptir. Aküye sınırsız bir garanti veriyor. Motosikletler 5 yıl ve 75.000 km garantiye sahip. Ayrıca, dahili teşhis ve Over-The-Air güncellemelerini unutmayalım.

Motor ve Şanzıman

Maksimum tork170 Nm
Sürücü tipiEmniyet kemeri
Motor gücü3000 W
Aralık150 km / şarj
Pil şarj süresi3 – 4,5 Saat
BaşlangıçSadece kendi kendine başlangıç
AktarmaOtomatik
Özellikler ve Güvenlik
ABSHayır
Fren türüKombi Fren Sistemi
konsolDijital
Geçiş AnahtarıEvet
SaatEvet
Motor immobilizerHayır
Hırsız alarmıHayır
Sürme modlarıEvet
navigasyonEvet
Ek özelliklerBinicilik Modu, Normal (65 kmph, 100 km / şarj), Spor (80 kmph, 80 km / şarj), Eko (45 kmph, 150 km / şarj), Uzaktan çalıştırma, coğrafi eskrim, yapay egzoz ses sistemi, AI sürüş tarzınızı izleyen sistem, Gerçek zamanlı pil tüketimi, (RBS), App smart, 4G bağlantısı, 2 şekilde ayarlanabilen ayağı
Taşıma kancasıEvet
Yolcu AyağıEvet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir