PULSAR RS 200

by motosiklet
5 sene ago
153 Views

Hiç boş bir otoyolda yüksek hızlı sürüş mutluluğunu yaşadın mı? Adrenalin seviyeni zirveye çıkaracak RS200, son kilometreye kadar asla pes etmeyenler, her dönüşte yola izini bırakanlar için tasarlandı.  RS200, bugüne kadar tasarlanmış en gelişmiş Pulsar olarak rakiplerinin çok ilerisinde. Pulsar ruhunun temel taşları olan mühendislik, dizayn ve performans alanlarının tümünde yüksek hızı yeniden tanımlayan RS200’le, gazı aç ve tarifsiz adrenalini yaşa.

Yola İmzanı At

  • 4 valf DTS-i 200 cc Üç Bujili Ateşleme
  • Yakıt enjeksiyon sistemi
  • Sıvı soğutma
  • 6 vites

Bu canavarı en yüksek hızda bile güçlü kılan nedir? Çığır açan üçlü ateşleme teknolojisiyle tanış. RS200 4 valfli, SOHC motorlu, sıvı soğutmalı silindiri ile tam bir güç makinası. Dakikada 9750 devirle 2405 fren beygir gücü üretirken; dakikada 8000 devirle 18,3 Nm tork elde ediyor. Yakıt enjeksiyon sistemi etkin bir yanma sağlarken, bir taraftan da daha önce görülmemiş gücü açığa çıkarıyor.

Pulsar RS200, karşı konulamaz bir performans gösterirken, 6 vitesi ve vites değiştirirken sürücüye maksimum konfor sağlayan benzersiz yapısıyla hız artırmayı yeni bir boyuta taşıyor.  RS200 sıvı soğutma sistemi ile ihtiyaç duyduğun performansa erişmeni sağlayacak. Performansın hızla birleşimi, içindeki Pulsar ruhunu açığa çıkaracak.

undefined

undefined

pulsar_rs_200_siyah pulsar_rs_200_kırmızı

Etiketler: ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir