Giriş Yap
PNY’nin Ponie P2 E-Scooter’ı Teslimat Sektörünü Etkileyecek

PNY'nin Ponie P2 E-Scooter'ı Teslimat Sektörünü Etkileyecek

PNY’nin Ponie P2 E-Scooter’ı Teslimat Sektörünü Etkileyecek. Bu model taşımacılık trendi , pratiklik ve kullanışlılığa odaklanan, piyasaya çıkan yeni elektrikli iki tekerlekli araçlarda görüyoruz . Bunun mükemmel bir örneği e-mobilite girişimi PNY’nin yeni Ponie P2 modelidir. Yeni elektrikli scooter, özellikle teslimat endüstrisinde performans, pratiklik ve erişilebilirlik söz konusu olduğunda çıtayı yükseltmeyi hedefliyor.

PNY'nin Ponie P2 E-Scooter'ı Teslimat Sektörünü Etkileyecek

Son yıllarda pek çok teslimat hizmeti başladı. Özellikle 3 tekerlekli kısa mesafe teslimatlar için kullanılan rks, mondial ve kral motor‘un modellerini görüyoruz. Teslimatların mesafesini arttırmak için her şirket kendince farklı modellerle kargo şirketlerine uygun modeller yapmayı sürdürüyor. Hatta bu sektörün birçok ülke ekonomisinin can damarı olduğunu söyleyecek kadar ileri gidebiliriz.

PNY'nin Ponie P2 E-Scooter'ı Teslimat Sektörünü EtkileyecekŞehirler büyüdükçe ve kentsel altyapı yoğunlaştıkça, teslimatların şehirdışına taşması ve teslimatları gerçekleştirilmesi daha da zorlaşıyor. Ponie P2, şehirdeki teslimat sürücülerinin hayatını kolaylaştıracak gibi görünüyor. Her türden hareket halindeki profesyonelin sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için sıfırdan yapılmış.

Daha fazla rahatlık için PNY, Apple CarPlay’e hazır yedi inçlik ekran gibi bir dizi teknolojiyi de dahil ediyor. Ek olarak scooter, cihazlarınızı çalıştırma konusunda hareket halindeyken kolaylık sağlamak için USB şarj cihazının bulunduğu geniş ve kilitlenebilir bir bölmeye sahiptir.

PNY'nin Ponie P2 E-Scooter ekran

Bu yazının yazıldığı sırada PNY’nin yeni Ponie P2 ticari scooter’ın piyasaya çıkış tarihini henüz onaylamadığını belirtiyorum. Fiyatlandırma da henüz açıklanmadı ancak PNY şu anda dağıtım ağını tamamlamak için çalıştığını söylüyor. Ülkemize ne zaman gelir ve mesafeler konusunda ne kadar çare olur bilemiyorum fakat şimdilik olan piyasadaki modeller gelişmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, markanın elektrikli iki tekerlekli araçlarının çok da uzak olmayan bir gelecekte piyasaya çıkmasını bekliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok