Giriş Yap
Peugeot Sınırlı Sayıda Django 125 Eversiyon ABS+ Piyasaya Sürüyor

Peugeot Sınırlı Sayıda Django 125 Eversiyon ABS+ Piyasaya Sürüyor

Peugeot Sınırlı Sayıda Django 125 Eversiyon ABS+ Piyasaya Sürüyor

Peugeot Motocycles, şimdiye kadar ki en eski scooter üreticilerinden biri olduğunu iddia ediyor. Vespa kadar popüler olmasa da, şehiriçi ve dışı odaklı scooter üretme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Peugeot, onlarca yıllık modellerine bir tür geri dönüş olarak, bir neo-retro  scooter serisi olan Django serisini piyasaya sürdü.

Peugeot’nun Django scooter‘ları , 60’larda ünlü olan benzer klasik stil ipuçlarını taşıyan modern güvenlik ve teknik özelliklerle birleştirmeleri bakımından tasarım açısından benzersizdir. Scooter’ın oranları da çok daha büyüktür ve ek pratiklik ve performans gösterir. Gaz tepkileri çok iyi olmasada abartıya kaçmamak onları geleneği haline gelmiş. Bunu sadece neo-retro modellerde uyguluyor olaiblirler. Japonya’da Django’nun üç çeşidi vardır: 50cc, 125cc ve 150cc. Ayrıca, Django 125 Eversiyon ABS + şeklinde özel sürüm bir varyant piyasaya sürüldü ve bir dizi aksesuarla birlikte geliyor ayrıca sadece 50 adetle sınırlı.

Peugeot Sınırlı Sayıda Django 125 Eversiyon ABS+ Piyasaya Sürüyor

Bunu bir test aşaması olarak mı düşündüler, satışta başarılı olursa mı piyasaya fabrika versiyonları mı sürülecek göreceğiz.

Django’nun neo-retro çekiciliğine ek olarak, kısa bir ön cam ve yolcu koltuğunun arkasına yerleştirilmiş bir arkalık gibi bir dizi cıvatalı aksesuar var. Bir nostalji dokunuşu için şık bir Legend anahtarlık da atıldı. Tüm bu özellikler, yaklaşık 56.100 Yen’lik bir ek değer taşır. Ayrıca, Eversiyon’u standart Django’dan ayıran şey, renk yoludur. Eversiyon için iki renk seçeneği mevcuttur—Ejderha Kırmızısı ve Derin Okyanus Mavisi—her ikisi de zarif bir görünüm için beyaz unsurları birleştiren iki tonlu şık bir tasarıma sahiptir.

Stok durumuna gelince, Django Eversion ABS + son derece sınırlı miktarlarda üretilecek ve her renkten sadece 25 adet dünyaya dağıtılacak. Bu, Japon pazarına özel toplam sadece 50 Peugeot Django Eversion ABS + scooter yapar. Tamamen donatılan scooter, 440.000 Yen‘e satılıyor. Scooterlar artık Japonya’daki Peugeot Motocycles bayilerinde mevcuttur. Ama bize bir örnek bile gelmeyebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok