Paketçi kurye bulmak zorlaşıyor

0
171

Aralarına her geçen gün yenileri eklenen paket servis restoranlarının sayısı arttıkça, paket servisi yapacak motorlu kurye bulmak işverenler için daha da zor bir hal alıyor.

Aniden Kuryesiz kalmak, işlerini bir ya da en fazla iki kurye ile döndürmeye çalışan küçük ve orta ölçekli işletmeler için neredeyse dükkana kilit vurmakla aynı anlamı taşıyor.

İşveren kadar tüm personelin de elini kolunu bağlayan bu durum karşısında, apar topar iş ilanı vermekten başka çaresi olmayan işletme sahiplerinin, ilk başvuran adayı işe almaktan başka seçenekleri kalmıyor.

Hal böyle olunca, Paket Servis Kuryesi olarak çalışan motorlu kuryeler, diğer meslek dallarındaki personel işe alım süreçlerinde yaşanan rutin prosedürlerle uğraşmadan, hızlı ve zahmetsizce iş bulabiliyorlar.

işe alınan moto kurye 2 gün 3 gün çalışıp, daha iyi şartlar altında iş bulunca ertesi gün işe gelmiyor. Biz bunlara naylon veya çakma moto kurye diyoruz.

Buradan bütün esnaflara sesleniyoruz, moto kurye ihtiyacınız olduğu anda ANKARA MOTORSİKLETLİ KURYELER DERNEĞİ ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

iletişim numaralarımızı aşağıda veriyorum.

Yönetim kurulu telefon numaraları

Soner kurt 05448619183
Sinan ölçü 05414322925
Korkmaz çitçi 05384204734
Çağdaş 05534993388

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here