NK-C22 konsepti CFMoto tarafından tanıtıldı

NK-C22 konsepti CFMoto tarafından tanıtıldı

NK-C22 naked-çıplak roadster konsepti, CFMoto’nun Milano’daki Eicma ticaret fuarında bize gösterdiği yeni motosikletlerden biriydi. Muhtemelen CFMoto’nun 800MT modelleriyle aynı olan 800cc paralel ikiz motorla çalışan motosiklet hafif, sportif ve hafif bir şasi kullanıyor.

Konsept versiyon, dövme karbon kaportaya ve aerodinamik kanat görevi gören bir motora sahiptir.

Arkada, şık tek taraflı salınım kolu, karbon dolgularla kapatılmış bir arka tekerleği tutar. Ön çatallar, tamamen ayarlanabilir gibi görünen ağır hizmet baş aşağı birimlerdir.

CFMoto NK-C22 arka tekerlek

Bu CFMoto konsepti, CFMoto motosiklet pazarının uygun fiyatlı ucunda faaliyet gösterdiğinden, geçen yılın pist odaklı SR-C21 konseptinde bulunan tam Brembos yerine J.Juan frenlerini kullanıyor.

Görünüşünden, SC Projesi egzozları İngiltere’deki homologasyon gürültü sınırlarını çok aşacaktır, bu nedenle bitmiş motosiklette daha mantıklı bir şey bekleyin.

Sol şalter üzerindeki bir ‘M’ düğmesi ve TFT ön panel ekranının altındaki ‘Sokak’ kelimesi, sabit hız kontrol düğmelerinin yanı sıra çeşitli sürücü modlarını gösterir. Ekranın başka bir yerinde akıllı telefon uyumluluğunu gösteren bir telefon simgesi de var.

CFMoto NK-C22 ön

SR-C21 konsepti bu yıl 450SR olacak şekilde sulandırıldığından, belki de NK-C22 piyasaya çıkma yolunda daha az değişikliğe sahip olacak. CFMoto’ya göre, bitmiş bir yol versiyonu 2023’ün sonuna kadar açıklanacak.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap