Motorunuz eskidiyse çözümü var

0
380
susuz motor yıkama
susuz motor yıkama

Şaşıracaksınız belki ama motorunuzu susuz ve sabunsuz yıkanmış gibi yapacak yeni bir yöntem var. Şaşırmamışta olabilirsiniz çünkü bu ürünü kullanan çok kişi var. Belkide kullanıyorsunuz. Ürün, uzun süredir zaten biliniyor ve kullanıcısı giderek artıyor. Ipone ürünlerini biliyorsunuz, işte o marka bir ürün çıkartmıştı fakat tanıtım yapılmadığından pek bilinmiyordu. Kit halinde satılıyor ve içinden çıkıyor.

Söz ettiğimiz ürün Ipone Cleaner Polish

Ipone sadece motosiklet üzerine ürün üreten bir marka ve bunun çok güzel bir ürün olduğunu kullandıktan sonra anlıyorsunuz. Ürünü alıp kullanmak çok kolay. Bir spray olarak sunulmuş. Spray olarak sıkıp bezle kuruluyorsunuz. Yapacağınız işlem bu kadar basit. Sadece motosikletteki ağır kirlerle başetmekte zorlanabilirsiniz. O yüzden aşırı çamurlu, aşırı yağlı yüzeylerde kullanmayın. Bir motosikleti tamamen 5 kereye kadar yıkanmış gibi yapabiliyorsunuz. Sadece yıkanmış gibi olmuyor, güzel bir parlaklıkta kazanıyor.

Fakat şunu belirtelim bu ürün 99 tl’lik bir fiyata sahip. O yüzden müthiş bir parlaklık istemiyor sadece temiz görün istiyorsanız, doğrudan 1 – 2 kova su ile temizlik işini halledebilirsiniz. Plastikleri parlatmak için ise plastik parlatıcı başka ürünler kullanabilirsiniz.

Yorumlara görüşünüzü eklemeyi unutmayın. Kullandıysanız bilgilerinizi iletmeniz çok iyi olur.

iyi sürüşler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here