Motobike Expo’ya 110bin kişiden fazla kişi geldi

by motosiklet
1 ay ago
27 Views

Sosyal medya’da bir çok motosiklet gurubunda ve sayfasında biletlerin pahalı olduğu, gidilmemesi gerektiği konuşulan motosiklet fuarı, yine bir rekora imza atarak ziyaretçi rekorunu kırdı. Motobike Expo’ya 110bin kişiden fazla kişi geldi. Geçen hafta 20 şubat ile 23 şubat arasında yapılan fuara 24 ülkeden yüüzlerce firma katıldı. Giyim, ekipman, motosiklet dernekleri, motosiklet kulüplerininde stand açtığı fuara ilgi yoğundu. Motosiklet fuarına gelenlerin en çok konuştuğu konu motosiklet fiyatlarının çok yükseldiği, giriş biletlerinin ise pahalı olduğu olarak gündemde yerini aldı.

dav

Harley davidson ve BMW’de satılan motorların üstüne konulan sahibini buldu, üzerine oturulmaması rica olunur veya oturulurken görevliden yardım isteyin ibareleri dikkati çekti. Fuardaki mankenlerde göz doldurucuydu ve geçen sene yapılan fuardaki burnu büyük havaları yoktu. Bunu özellikle belirtmek istiyorum. Çünkü motosikletlerin üstüne oturan mankenlerin bir çoğu tanıtım amaçlı tutuluyor diye biliyoruz. Fakat geçen sene motosiklet üstünde poz vermekten çok poz vermemeye çalışıyorlar görüntüsündeydiler. Tüm mankenler için aynı şeyi söylemek doğru olmaz. Bazıları için bunu söyleyebiliriz. Bu sene aşağıdaki manken çok cana yakın ve güler yüzlüydü. Telefonu ona çevirince bile güleryüzlü şekilde hemen poz veriyordu.

dav

Fuar her zamanki gibi güzel ve etkinliklerle daha da canlı hale getirilmiş. Salonda oynatılan filmi ise seyretme imkanı bulamadık, çünkü film başlama zamanı anons edilmiş olsa da bunu o kalabalıkta duymak imkansızdı.

İyi bir fuardı, güzel geçti. 2021’de yapılacak motobike expo fuarında bence çok daha gelişmiş modeller göreceğiz.

Herkese iyi sürüşler

Yılmaz Kurtay

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir