Mini BMW GS Geliyor, 300cc’lik mini 2017’de

by ahmet.182
5 sene ago
307 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Mini BMW GS Geliyor, 300cc’lik mini 2017’de

BMW’nin 300 GS’lik makinası üretim bandına verildi ama fotoğrafları şimdilik sır gibi saklanıyor. 2017’de piyasada olacak ve sunulacak BMW 300 GS şimdiden merak uyandırdı. 300cc’ilkler kervanına katılan ve rakiplerine bende buradayım diyen BMW, en çok satılan GS serisine bir yenisini daha ekliyor.

Belli ki çok satılacak yoksa bu üretim aralığına girmeyi düşünmezlerdi.

Sitemizdeki BMW kategorisine girerek diğer BMW modellerine bakabilirsiniz.

BMW 300 GSBMW 300 GS

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , ,
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Her yeni BMW model birbirinden daha pahalıdır, mutlaka eski gs’lerden daha ucuz olması ve 15000tl az çok üzerinde olursa tutar ama bmw’nin tutsun diye bir gayreti yok, satıyor, adamlarda bunu biliyor ve yapıyor, satmaz diye bir kaygıları yok. 1200gs ve 1150gs kadar oturaklı olmayacağı kesin inşallah oyuncak gibi olmaz. Oyuncak gibi yaparlarsa ve işçiliğinin değerini yolda vermezse bu iş ellerine bulaşır, kalkamazlar altından. Ama bu BMW yapar mı yapar.

1100gs kullanmış biri olarak en sevdiğim ve yol tutuşu hala en iyi motorlardan biri bence bu motorun üzerine 1200gs olmadı ama sevenler var. Niyetin uzun süre test edip yenisini almak ama gezi ruhunu kaybetmemek için 1100gs’i bırakma taraftarı değilim, iki kişilik ve kasası ile alemlere yani dünyaya hükmeden sorunsuz bir makina Küçük modelinin sorunlu olacağını düşünmedim desem hata ederim… Ama deneyelim test surusune çıkalım ve görelim neler olacak.

Elinize sağlık, 20 bin tl’ye kadar naked önerisi lütfen

Yazılar güzel, teşekkür