LS2 FF323 Kask, Fiber ve Dayanıklı | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
1 sene ago
462 Views

LS2 FF323 Kask, Fiber ve Dayanıklı

Merhaba arkadaşlar 1500 lira civarı fiber bir kask almak isterseniz ls2 ff323 bu konuda size iyi bir dış kabuk sunabilir. Çünkü Tam bir yarış kaskıdır. Yüksek performanslı fiber bir dış kabuğu sahip Ece 22.05 güvenlik sertifikası çizilmeye dayanıklı ve kalın yarış vizörüne sahiptir. A sınıfı Polikarbon bir ön vizöre sahiptir. UV filtresi de vardır. Vizör kilit mekanizması da var. Çenede ve tepede havalandırma giriş kanalları var kullanılan havanın dışarı çıkmasını sağlayan arka çıkış hava kanalları var. Spoiler hava kanalının hemen dibinde olduğu için sarsıntıyı iyi engelliyor.

Aynı zamanda komple çıkarılıp yıkanabiliyor, antialerjik hijyenik yanak pedleri var ve hava kanalları iyi ve havayı iyi geçiren iç hatları var, Kaza anında hızlı çıkabilen yanak pedleri var rüzgar ve Ses gürültü önleyici boyun rulosu var. internet kullanımı için de kulaklık yuvalarını iç tarafında görebilirsiniz. Yüksek güvenlikli double d-ring bağlantılı olduğu için de gerçekten güvenliği ve iyi bir kabuğa sahip kasklardan biridir. Orjinal kumaş taşıma kılıfı ile beraber geliyor çoğunlukla bu el eski ls2 ff323’leri internet’ten alırken biraz dikkatli olun. 

Çünkü eski model rafta çok uzun süre kalmış bazı kaskları size satmaya çalışanlar olabilir. 

Kask ağırlığı 1390 gram olarak görünüyor. Bu artı eksi 50gr olarak değişebiliyor tam gramajı net olmayabiliyor. Ama birçok rengi var. Benim tercih ettiğim kasklardan bir tanesi özellikle spor yarış motoru kullanırken 250 veya üstü motosiklet segmentinde hem ses geçirmezliği ile hem işte camını, kabuğunun dayanıklılığıyla tercih ettiğin bir kasktır. Hala satışa çıkıyor olması da gerçekten güzel ve yani fiyatı 1300 liraya bulunabiliyor. Ben 1500 liraya kadar olarak yazdım ama 1.200 tl’ye bulmak mümkün. Daha önceden 1200 liradan çok daha aşağıya 750 tl civarında olan hatta 650 lira civarındaydı. 

Doların artması ile beraber bu kaslarda fiyatları fırladı gitti. Kasklar kendi distribütörlerinden alınması  çok daha iyi olacaktır. Çünkü en azından kafanıza olmadığında tekrar değiştirebilme imkanı bulabilirsiniz. İnternetten almanızı çok fazla tavsiye etmiyorum, mağazadan alırsanız en azından denemiş olursunuz kafanıza tam olup olmadığını, üst ve yanaklara nasıl oturduğunu kolaylıkla test etmiş olursunuz. Mağazaya girdiğinizde giydiğiniz kaskı kafanızda 5 dakika tutun sonra almaya karar verin.

 

Hepinize iyi sürüşler

Yorum Ekle

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları