Kumpan’ın 60 + MPH elektrikli scooter klasik cazibesini yüksek güçle birleştiriyor

0
318

Kumpan 1954 Ri S  yani spor modelinin adı. Spor modeli 100 km / saate (62 mil / saate) ulaşıyor; bu da neredeyse sessiz bir elektrikli scooterda çok iyi bir sürat.

Kumpan 1954 Ri model elektrikli scooter’ı ülkelere göre 45 ve 75 km’lik hız sınırlamalarına göre düzenlenebiliyor. Deniliyor ki, elektrikli scooter teknolojisinin en son versiyonuna göre dizayn edilmiş bir modeldir.

Kumpan 1954 Ri S elektrikli scooter teknik özellikleri

  • Azami hız : 100 km / sa (62 mil)
  • Menzil : 80 km (50 mi), iki pil paketi ile, 120 km (75 mi) için üçüncü pil ekleyebilirsiniz
  • Pil kapasitesi : Toplam 3 kWh için 1.48 kWh (veya üçüncü pille 4.5 kWh)
  • Motor : 7 kW tepe arka göbek motoru
  • Maksimum sürücü : 2
  • Depolama : Koltuk altında küçük torpido gözü alanı, isteğe bağlı arka kargo kutusu
  • Ağırlık : İki pil ile 100 kg (220 lb)
  • Maksimum taşıma kapasitesi : 180 kg (400 lb)
  • Frenler : Ön ve arka hidrolik disk frenler, arka rejeneratif frenleme

Frenler, çok daha fazla durma gücü sağlayan güçlü hidrolik disk frenlerdir.

Bu batarya sistemini gerçekten sevdim.

Kumpan 1954 Ri S, koltuk altında 3 adet pil taşıyor, 120 km’ye (75 mi) kadar bir menzile sahiptir. Her pilin uygun bir taşıma tutamağı ve doğrudan pilin üzerinde bir LCD pil yüzdesi değeri vardır. Elbette, sürme sırasındaki pil kapasitesini kontrol etmek için scooter’ın ana renkli ekranını kullanırsınız. Ancak, her bir bataryadaki ikinci küçük ekran, bataryaların scooter ile bağlantısı kesilmiş olsa bile, bataryayı şarj etmek için içeri soktuğunuzda bile batarya şarj seviyesini kontrol edebileceğiniz anlamına gelir.

Fiyattan bahsedersek, Kumpan 1954 Ri S, KDV dahil 6,999 Euro’dan başlar veya yaklaşık 7,700 ABD Dolara kadar çıkan fiyatlara sahiptir.

7 inçlik dokunmatik ekran birçok farklı komut ve ayarlanabilir. Anahtarsız anahtarın kilidinin açılması ve motorun çalıştırılmasından akü bölmesini veya arka kargo kutusunu açmaya kadar her şey dokunmatik ekran üzerinden dijital olarak gerçekleştirilir. Anahtarlarını cebinden çıkarmana asla gerek yoktur.

Ayrıca sürüş modları, rejeneratif frenlemenin gücünü ayarlamak, menzil uyarılarını ayarlamak, ekranın hassasiyetini ayarlamak, scooter işletim sistemindeki güncellemeleri aramak ve daha fazlası dahil olmak üzere seçenekler üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Yani kısaca klasik gibi görünen teknolojik bir motora sahip olacaksınız. Bu fiyatlara buraya geldiğinde çok tercih edileceğini sanmıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here