Social Media

Make your inbox happier!

Subscribe to Our Newsletter

Kazalara karşı esnek bariyerler yapılıyor

İstanbul’da motosiklet sürücülerinin bariyerlerin kazalarda ölüme yol açtığına ilişkin şikayetlerini değerlendiren İBB, bir düzenlemeye gitti. D-100 (E-5) karayolunda motosiklet sürücülerinin hayatını tehdit eden bariyerlerin altına ve aralarındaki boşluklara parçalar katılmaya başlandı. Takılan parçalar, daha esnek, darbeyi önleyen ve keskin olmayan özellik taşıyor. Ayrıca mevcut bariyerlerin aralarındaki ve altındaki boşlukları kapattığı için malzemenin yumuşak yapısı ve …

İstanbul’da motosiklet sürücülerinin bariyerlerin kazalarda ölüme yol açtığına ilişkin şikayetlerini değerlendiren İBB, bir düzenlemeye gitti.

D-100 (E-5) karayolunda motosiklet sürücülerinin hayatını tehdit eden bariyerlerin altına ve aralarındaki boşluklara parçalar katılmaya başlandı. Takılan parçalar, daha esnek, darbeyi önleyen ve keskin olmayan özellik taşıyor. Ayrıca mevcut bariyerlerin aralarındaki ve altındaki boşlukları kapattığı için malzemenin yumuşak yapısı ve kesici etkisinin ortadan kalkmasıyla birlikte, ölümlü kazaların önlenmesi bekleniyor.

Kaynak: Haberler

motosiklet

motosiklet

Keep in touch with our news & offers

Subscribe to Our Newsletter

What to read next...

Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir