Katlanabilir Samsung Telefon Geliyor

0
1014

Teknoloji devi Samsung her zaman olduğu gibi ilklerin peşine düşmüş gibi gözüküyor.

Yıllardır Bilgisayar ve telefon sektöründe başarıdan başarıya koşmayı başaran Samsung daha önce denenmemişi denemek istiyor. Katlanabilir telefon ve tablet için çalışmalara başlandığı Güney Kore kaynaklı güvenilir teknoloji şirketi tarafından doğrulandı.

Bir cüzdan gibi katlanabilir yapıda olacak Samsung Telefonun detaylarına yer verilmeye haberde 2017 yılından itibaren yapılan bu çalışmaların meyvesini vereceği tahmin ediliyor.

Katlayınca 5 inç açınca 7 inçlik bir boyuta sahip olacağı belirtilen bu telefon-tablet teknolojisinin büyük ses getireceği kesin gözüyle bakılıyor.

Çözünürlüğün 2K ve 8 GB RAM kapasitesine sahip bir telefon olacağı kesin gözüyle bakılıyor. Önümüzdeki günlerde Samsung yöneticileri tarafından yapılacak her açıklama teknoloji severler tarafından dört gözle bekleniyor diyebiliriz..

Teknoloji şirketleri arasındaki rekabetin oldukça kızıştığı ortamda firmalar niş ürünler üzerine yoğunlaşmış gözüküyor.Bunu yaparak bu niş ürünler ile pazarın kaymağını almak teknoloji şirketlerinin en büyük hedefi diyebiliriz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here