satılık motosikletler

Juiced Scorpion X elektrikli moped bugün promosyon fiyatı ile piyasaya sürüldü

Juiced Scorpion X elektrikli moped bugün promosyon fiyatı ile piyasaya sürüldü

San Diego merkezli Juiced Bikes, orijinal Juiced Scorpion’un yerini almak ve birkaç önemli yükseltme yaparak tasarlanan yeni elektrikli motosikleti Juiced Scorpion X’i resmen piyasaya sürdü. Yeni model ilk olarak geçen hafta tanıtıldı ve orijinal Juiced Scorpion moped tarzı elektrikli bisiklette birkaç yeni iyileştirme yapıldı.

2.199 $ ‘lık MSRP taşıyan Juiced Bikes, Scorpion X’i 1.999 $’ lık promosyon fiyatıyla piyasaya sürüyor.

Daha önce Scorpion temel modelinde bulunan orijinal motor, şimdi Juiced’in Bafang ile birlikte özel olarak tasarlanmış RetroBlade motoruyla değiştirildi.

Motor, Scorpion X’in hızını Sınıf 3 e-bisikletler için yasaların izin verdiği maksimum hız olan 45 km / saate (45 km / sa) kadar artırılmış. Bisiklet aynı zamanda Sınıf 2 e-bisiklet yönetmeliklerine uymak için 32 km / s ile sınırlandırılabilir.

Önceki Juiced Scorpion modeli aynı zamanda reklamı yapılan 28 mil / saat’lik bir en yüksek hıza ulaşırken, testlerde genellikle bu hızın biraz gerisinde kaldığı görülmüş. Scorpion X’teki yeni RetroBlade motor güncellemesinin, güncellenmiş modelin gücünü ve hızını artırmaya yardımcı oluyor.

Scorpion X’in menzil derecesi de pedal yardımı ile maksimum 55 mil (88 km) artırıldı.

Bu daha yüksek aralık, % 15 daha büyük pil kapasitesi sayesindedir, toplam 780 Wh için 52V ve 15Ah pakete (13Ah’den) yükseltilmiştir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir