Hero Passion XTec

Hero Passion XTec

Hero Passion XTec

Hero Passion XTec, Passion Pro’nunkine neredeyse çok benzer görünse de, segmentinde ilk olan yeni bir projektör LED fara sahip. Hero, farın geleneksel bir halojen lambadan yüzde 12 daha uzun ışına sahip olduğunu iddia ediyor.

Tasarımında, motosikletin krom kaplı 3D markası ve tekerlekler üzerinde jant bandı var.

‘XTEC’ terimi, tankın her iki yanında kalın harflerle yazılmış. Motosiklet, gümüş detaylarla tamamen yeni, tam kırmızı bir gölgeye sahip.

Hero Passion XTec

Passion XTec, mavi arka ışıklı tam dijital bir hız göstergesi konsoluna sahiptir. Bluetooth bağlantısı, arayan adıyla telefon araması uyarıları, cevapsız arama ve SMS bildirimleri ve entegre bir USB şarj bağlantı noktası sunar.

Ayrıca telefonun pil yüzdesini, gerçek zamanlı kilometre göstergesini, servis programı hatırlatıcısını ve düşük yakıt göstergesini de görüntüleyebilirsiniz.

Güç, 7500 RPM’de 9 HP ve 5000 RPM’de 9.79 Nm uygulayan 110 cc BS-VI uyumlu bir motordan gelir. Daha iyi yakıt verimliliği için i3S teknolojisine sahiptir.

Güvenlik cephesinde, motosiklet yan ayakta görsel bir gösterge ve yan ayakta motor kesme ünitesi var. Ek olarak, disk fren seçeneği ve kombi fren sistemi ile birlikte gelir. İkiside farklı ama yakın fiyatlara satılıyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol