Hero Electric, 15 dakikada tam şarj!

Log9_Hero elektrikli

Hero Electric, 15 dakikada tam şarj edilebiliyor!

  • Log9 pillerin entegrasyonu ile Hero Electric scooter’lar 15 dakika içinde tamamen şarj olabilecek.
  • Log9’un RapidX pilleri -30° ila 60°C arasında çalışabilir ve 10+ yıllık çalışma ömrü vae deniliyor.

Hero Electric , tüm EV serisi için Log 9 InstaCharging RapidX pil paketlerini kullanmak için Bengaluru tabanlı gelişmiş pil teknolojisi başlangıcı Log 9 Materials ile ortaklık kurdu. Log9 pillerinin entegrasyonu ile Hero Electric scooter’ların 15 dakika içinde tamamen şarj olduğu iddia ediliyor.

Log9 InstaCharging pil paketleri, daha hızlı şarj, daha düşük pil bozulması ve daha uzun pil ömrü sağlayan piller geliştirmek için teknoloji firmasının hücrelerindeki güncellemeden yararlanır.

Hero Electric portföyündeki tüm elektrikli iki tekerlekli araçlar, kolayca çıkarılabilir piller sunarak müşterilere taşınabilir pillerini işyerinde veya apartmanlarda şarj etme rahatlığı sunar. Bununla birlikte, özellikle teslimat operasyonlarında, bisikletlerin minimum kesinti ile daha uzun saatler boyunca sürekli çalışmasını sağlamak için, hızlı şarjlı piller scooterlara entegre edilmiştir.

Hero Electric CEO’su Sohinder Gill, “Bu tür müşteriler için, sürücü çayını içerken hızlı şarj edilebilen Log9 pilli bisikletler sunuyoruz” dedi.

Log 9, RapidX pillerini Amazon, Shadowfax, Delhivery, Flipkart ve BykeMania gibi birden fazla B2B filo operatörü üzerinde bir dizi pilot testle zaten test etti. Aküler, üçüncü şahıslardan alınan sıkı testlerden ve sertifikalardan geçmiştir. “Kahraman araç platformundaki InstaCharge aküleri, B2B son mil teslimat sektörü için ‘Güç, Performans ve İç Huzuru’ sağlayacak,” dedi Kurucu ve CEO Akshay Singhal.

Log9’un RapidX pilleri -30° ila 60°C arasında çalışabilir ve 10+ yıllık çalışma ömrü vaadiyle gelecek. Bu piller, alev almamalarını ve aşırı sıcaklıklarda güvende olmalarını sağlayan güvenlik öncelikli özelliklerle donatılmıştır.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok