GOTRAX Endura elektrikli bisiklet

GOTRAX Endura elektrikli bisiklet, “Az paraya elektrikli bisiklet istesem hangi e-bisikleti önerirsiniz?” sorusunun cevabıdır.

Test edilen e-bisikletlerden çok farklı, ancak yine de yeterince iyi parçalar ve 649 $ – 5,500 TL gibi düşük bir fiyat etiketi ile çıkış yapmış. Daha önce çok fazla e-bisiklet önerisi görmüş olabilirsiniz ve bu onlardan biri değil.

GOTRAX Endura elektrikli bisiklet

Premium e-bisikletler ne kadar eğlenceli olsa da, yüksek fiyat etiketleri ne yazık ki bu tür lüks e-bisikletleri ulaşılmaz kılıyor.

Bütçeye uygun e-bisikletler, rahatlık ve fayda sağlamaya yardımcı olmalıdır. İşte GOTRAX, bütçe odaklı elektrikli iki tekerlekli araç almak isteyenler için ilk seçenek gibi duruyor.

GOTRAX Endura elektrikli bisiklet

GOTRAX Endura e-bisiklet teknik özellikleri
Motor: 250W arka göbek motoru
En yüksek hız: 15 mil (25 km/s)
Menzil: 28 mil (45 km)’ye kadar talep edildi
Pil: 36V 7.5Ah (270 Wh)
Ağırlık : 54 lb (24,5 kg)
Yük Kapasitesi: 265 lb (120 kg)
Çerçeve: Alüminyum alaşım 6061
Frenler: Mekanik disk frenler
Ekstralar: Pil göstergesi ve PAS seviye göstergeli minimalist LED nokta ekran, arka raf ve çamurluklar dahil, gaz kelebeği ve pedal yardımı, LED far

Düşük güçlü 250W motor ve 36V elektrik sistemi sayesinde performansı orta dereceli denebilir. Pedal destek sistemi hoş, rahat bir destek sağlıyor ve gaz kelebeği, işin çoğunu bisikletin yapmasını istiyorsan tembel olmama izin veriyor. Endura’nın sadece 270 Wh’lik bir pili var, bu da günümüz standartlarına göre oldukça küçük. Ancak 25 km/sa’lik bir azami hız ile, sadece gazla en yüksek hızda sürmek bile pili çok fazla tüketmiyor.
GOTRAX Endura elektrikli bisiklet

Yani bu yüksek performanslı bir e-bisiklet olmasa da fiyatına göre iyi bir performansa sahip. Ve hatta entegre edilmiş pil gibi bazı durumlarda bile ötesine geçer. Aynı parayı rastgele bir Amazon e-bisikletine harcadıysanız, muhtemelen piller veya hatta bazen gidondaki bir çantaya monte edilmiş piller bulacaksınız. Ancak GOTRAX Endura, çerçeveye kilitlenen ve şarj için çıkarılabilen şık görünümlü entegre bir pile sahiptir.
GOTRAX Endura elektrikli bisiklet

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol