Ford Otosan – Rakun Pro2 ve Pro3’ü Tanıttı

rakun ford

Ford Otosan – Rakun Pro2 ve Pro3’ü Bir Video ile Tanıttı. Ford Otosan, elektrikli mobilite araçları Rakun Pro2 ve Rakun Pro3’ü 2022’de satışa sunacak. Müşteri kitlesi ise marketler, kargo şirketleri ve belediyeler olacak. B sınıfı ehliyeti olan bireysel kullanıcılar da bu araçları kullanabilecek.

rakun pro3

Bugün gerçekleşen lansmanda ise Rakun Mobilite tarafından geliştirilen Rakun Pro 2 ve Rakun Pro 3 modelleri tanıtıldı. 100 km menzile sahip olan Rakun elektrikli motor modelleri arasındaki en büyük fark ise taşıma kapasitesi ve tekerlek sayısı.
rakun-pro-2022

Rakun Pro 2 modeli 2 tekerlek, Rakun Pro 3 modeli ise 3 tekerlek ile satışa sunulacak. 3 tekerlekli Pro 3 modeli özellikle yüklerin daha rahat taşınmasını sağlayacak. 2022 yılında satışa sunulacak olan elektrikli motor modellerinin fiyatları ise açıklanmadı.

Tamamen elektrikli olarak geliştirilen Rakun Pro modelleri 4,5 saat içinde tamamen şarj olabiliyor. Türk mühendisler tarafından geliştirilen ve Ford Otosan Eskişehir Fabrikası’nda üretilen Rakun Pro2 ve Rakun Pro3’ün satış, pazarlama ve satış sonrası operasyonlarından Rakun Mobilite Teknoloji ve Ticaret A.Ş. sorumlu olacak.

Yorum Ekle

1 Yorum

İşte bu Ford türk mühendisliği ve bilgisi

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok