Giriş Yap
Eski model motor alan deneyimsiz motorcunun 5 maddede parça sıkıntısı

eski model motosiklet

Bir hevesle ne aldığını bilmeden yürüyen ceset sahibi olan eski model motosiklet sahibi deneyimsiz bir motosikletçinin yaşayacağı parça sıkıntısına 5 maddede yer verecek olursak…

Eski model motor alan deneyimsiz motorcunun 5 maddede parça sıkıntısı

1. Motosikleti özellikle dış aksamında far ve sinyal gibi alanlarında yaşayacağı sıkıntı olur. Kırıldığında maalesef babaannede ki takma dişler gibi orijinalinin yerini tutmayacağı aşikâr.

2. Aldığı eski model motosiklet özellikle de motosikletin motor kısmında oluşacak arızada parçanın maalesef tedarik edilememesi olur.

3. Zaman geçtikçe ne diye aldın lan bunu, aklıma tüküreyim ben dedirtecek arızalar çıkarmaya başladığında motosiklette gerçekten önemli arızalardan biri olarak düşünebileceğimiz, elektronik olanlarında özellikle çıkan arızalarda, ihtiyaç olan parçaların bulunamaması olur.

4. Eski model bir motosiklet sahibi için acıtasyon yaşatacak parçalardan biri olan fren sisteminde oluşacak arızanın kendine has motosiklet parçasının olmamasına kader utansın demekten başka çare yok.

5. Çığlık attırmasa da yolda oturup ağlatacak türden motosiklet sıkıntılarından sayabileceğimiz, kaza esnasında motosikletin kaportası olarak bilinen granajının, kırıldığında yenisini bulamamak olur.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

2 yorum

Kerim Ünsal  -  29 Mart 2018 / 6:34 pm

Elinize sağlık, 20 bin tl’ye kadar naked önerisi lütfen

Cevapla
Nihan Kader Mert  -  1 Nisan 2018 / 10:55 am

Touring için motor giyim tam ekipman tavsiyesi verin, yeni aldım

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok