Eski model motor alan deneyimsiz motorcunun 5 maddede parça sıkıntısı

2
1475
eski model motosiklet
eski model motosiklet

Bir hevesle ne aldığını bilmeden yürüyen ceset sahibi olan eski model motosiklet sahibi deneyimsiz bir motosikletçinin yaşayacağı parça sıkıntısına 5 maddede yer verecek olursak…

Eski model motor alan deneyimsiz motorcunun 5 maddede parça sıkıntısı

1. Motosikleti özellikle dış aksamında far ve sinyal gibi alanlarında yaşayacağı sıkıntı olur. Kırıldığında maalesef babaannede ki takma dişler gibi orijinalinin yerini tutmayacağı aşikâr.

2. Aldığı eski model motosiklet özellikle de motosikletin motor kısmında oluşacak arızada parçanın maalesef tedarik edilememesi olur.

3. Zaman geçtikçe ne diye aldın lan bunu, aklıma tüküreyim ben dedirtecek arızalar çıkarmaya başladığında motosiklette gerçekten önemli arızalardan biri olarak düşünebileceğimiz, elektronik olanlarında özellikle çıkan arızalarda, ihtiyaç olan parçaların bulunamaması olur.

4. Eski model bir motosiklet sahibi için acıtasyon yaşatacak parçalardan biri olan fren sisteminde oluşacak arızanın kendine has motosiklet parçasının olmamasına kader utansın demekten başka çare yok.

5. Çığlık attırmasa da yolda oturup ağlatacak türden motosiklet sıkıntılarından sayabileceğimiz, kaza esnasında motosikletin kaportası olarak bilinen granajının, kırıldığında yenisini bulamamak olur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here